Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon 1,4 tsi fr hakkinda

Ozan Gülle

Kayıtlı Üye
Selam arkadaslar araniza yeni katildim seat leon 1,4 tsi fr almayi düsünüyorum bu arac hakkindaki yorumlariniz nelerdir 2012 araçlarin fiyatlari nerdeyse sifira yakin ortalama ne kadara alabilirim mutlaka sizlerinde araclari vardir malum sitelerde farkli anlasilmak istemem ama sunrooflu bi leona nerdeyse 50 lira fiyat istiyorlar o fiyatlara almak mantiklimidir yoksa sifir ve yeni kasasinami yönleneyim yorumlariniz benim icin önemli simdiden tesekkur ederim

yeni kasa, cam tavan+led far 50.000 e biraz zor, araçlar vardır tabii ki ama iyi incelenmeleri gerekir, 40-60.000 TL bandındaki araçların fiyatları yaklaşık 7.000 TL arttı ikinci elde bile, bunu da hesaba katın derim fiyat değerlendirirken, 2013te 39a sattığım aracımın bugün piyasası 45-46.000 (ki ben sıfır 42'ye almıştım arabayı)

Piyasa malesef faw13 arkadaşımızın dediği gibi hem sıfır hem 2.elde 7.000 TL arttı. 2013'te sıfır araç alan kişiler zarar etmedi şuanda :) Yeni kasasını o fiyatlara alamazsınız, bir ara sunrooflu 1.4 TSI FR eski kasa 46.500 TL'den sıfırı veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam 2012'de

Sunroof, deri doseme, bixenonlu, beyaz 2012 fr var dusunurseniz..

sıfır araçların fiyatları yükselince bu durum ikinci ele de yansıdı. ama şunu belirtmek isterim, geçenlerde birisi 2013 ibiza ref donanımına 33.5 istiyordu, zaten sıfırı 33...bazen saçma sapan fiyat isteyenler var. yeni kasaya bakmakta fayda var, güzel bir anlaşma ile sıfır fiyatı biraz daha düşebilir.

Geri
Üst Alt