Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 Tsi 2010 Baskı balata

O zaman bir soru daha...Volant'in da degismesi gerekiyor mu baski balatayla yoksa gerekmiyor mu? Volant nedir ne ise yarar? Ne zaman degisir..sachs marka volant ve baski balata seti 800 lira ayni sitede..

Volant marş ile alakalı bir dişliydi , baskı balata değişiminde buna gerek yok diye biliyorum. Değişmesi gerekenler Tabakası, balata ve bilye olması gerekiyor (Set )

Volant marş ile alakalı bir dişliydi , baskı balata değişiminde buna gerek yok diye biliyorum. Değişmesi gerekenler Tabakası, balata ve bilye olması gerekiyor (Set )

Iste orada baski balata ve volant seti bir arada 800 lira deyince birlikte degisen bisey dedim herhalde..

Volantı yüzeyi menevişlenmişse değişir yani yanmışsa, titreme yapmasın diye değişir veya torna yapılır, bir de hareketli göbekli volantlar var, genelde diesellerde, genelde 150.000km yi zor çıkartırlar, yani 2 balata değişiminde bir de volant değişir.

geçen hafta yaşadığım talihsizlikten dolayı tecrübeliyim..leondakiler sachs marka.ben mevbur kaldığım için izmitte tanıdık bir ustada taktırdım.400 lira işçilik dahil...luk ya da luf diğer markayı tam bilmiyorum ama o gün konuştuğum herkes daha ucuz ama daha kalitesiz olduğunu söyledi..mert abi de dahil bu kişilere

Golf5 160 lık yok en basında 170 lık GT var ve aynı debrıyaj setını kullandıklarını sanmıyorum.Ayrıca Tsi lar ıcın suan Aftermarket debrıyaj setlerı yok,oem urun alınıp takılması gerekıyor

bu balatayı ne kadar çabuk bitiriyorsunuz yahu :D :D ben en son balata dğeişimi yaptığımda aracım 242000 km de idi :D

leon 1.4tsi için şunu söylemek biraz yanlış 30 35hp lik bi beygir artışı baskı balatayı çok fazla etkilemez hatta sırf o yapıldı diya baskı balatada bitmez eğer bu sorun varsa km de yüksektir yoksa bu değerlerde bi leon baskı balata istemez ayrıca km düşükse garantiside varsa bakarlar araca ben baskı balatayı daha yeni değiştirdinm ve benim arabada chip harici neler var ve üzerine daha büyük turbo manifolt enjektör alıcam ve bunların dahilinde bile üzerindeki debriyajın gidiceğini söyliyenler var( hani ben değiştiricek olsam bile )benim aracımın orjinal baskı balata markasıda sach ama luk markayla herşeyi aynı olduğu hatta aynı fabrikadan çıktığı için marka önemli deil bazen luk kutusunun içindan sach çıkıyo bazen sach içinden luk çıkıyo

Geri
Üst Alt