Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 Tsi 2010 Baskı balata

selwels

Kayıtlı Üye
Araca yazılım attıktan sonra baskı balata kacırıyor , zaten sorunlu olduğu belliydi araca daha fazla güc binince sorunu direk belli etti. 1.4 tsi araça göre 160hp@250nm uygun baskı balata bulmam gerekiyor. Servis orjinaline 575 tl diyor (İşcilik hariç ) kodunuda hiç bir yerde bulamadım kimsede vermek istemiyor. Golf5 1.4 tsi 160 uyarmı acaba yada daha iyi uygun fiyatlı baskı balata seti tavsiyelerinizi almak isterim.

balata zaten bitiyo olmasın..yazılımın ardından balata sorunsuz işlev görmeye devam ediyo çünkü..
160'lığın ebatı farklı..

Benim baski balatada yakinda degisse iyi olur dendi servisteki dostlar tarafindan...kacirma yok gibi titreme de yok ama biraz yukarida kavriyor..acaba daha saglam birebir tsi uyumlu debriyaj seti var midir? yoksa 700 lira verip serviste yaptiricaz sonucta 50K km'de bir 700 lira...bu da 4 senede 700 lira yapar ..ee fena degil be.. ama neden olsun:)

balata zaten bitiyo olmasın..yazılımın ardından balata sorunsuz işlev görmeye devam ediyo çünkü..
160'lığın ebatı farklı..

Yazlımdan kaynaklanan bir sorun deil baskı balata zaten bitmek üzere sanırım yanlıs anlamıssınz , yazılımı atınca bu sefer bitmek üzere olduğu daha iyi anlasılıyor.

Yazılıma harcama yapıldıktan sonra, serviste orjinal parçaya da harcama yapılmalı derim? İSteğiniz üzerine, uygunsa, 160 Ps lik olan balata da takılabilir, belki de aynıdır.

Yazılıma harcama yapıldıktan sonra, serviste orjinal parçaya da harcama yapılmalı derim? İSteğiniz üzerine, uygunsa, 160 Ps lik olan balata da takılabilir, belki de aynıdır.

Üstad 575 lira cekiyor servis parcalara , golfun sachs bile 375 lira aynı ise neden 200 lira daha fazla servise vereyim ki ?

Leonunki de Sachs mi acaba?

Leonunki de Sachs mi acaba?

Luk sanırım gerci aralarında fark yok biliyorum ama :S , teknik konularda bilgili olan bir arkadas yardımcı olursa bir cok kişide bu konuda bilgilenmiş olur diye düşünüyorum , yarın birgün baskı balata değiştirmek zorunda kalacak herkez.

O zaman bir soru daha...Volant'in da degismesi gerekiyor mu baski balatayla yoksa gerekmiyor mu? Volant nedir ne ise yarar? Ne zaman degisir..sachs marka volant ve baski balata seti 800 lira ayni sitede..

Geri
Üst Alt