Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.4 lt TSI 125 hp Style - LÜTFEN yardımcı olun arkadaşlar.

Merhaba arkadaşlar - Seat Leon 1.4 lt TSI 125 hp Style almayı düşünüyorum. Fazla anlamıyorum seat araçtan ilan konusuna arkadaşın yazdıkları şunlar.

ARAÇIN RESMİ
aP7M4)
http://i.resimyukle.xyz/aP7M4.jpg

2012 Model Araç - 97.000 Km de benzinli bu araç ne kadar yakar ş.içi ve şehir dışı ve 39 bin tl fiyat istiyor fazla mı sizce? Ayrıca hangi araçları önersiniz 1.5 aydır düzgün araç bulamadım yada bilmediğim için bulamıyorum bugün 2 tane aradım ikisi de bugün satılmış gene nasip olmadı :)
1LNZ9B.jpg

Cupra orjinal tampon cupra tampon lip led stoplar audi a6 jant 225/45/18 performanc hava filtresi daha fazla detay telde verilecektir..... mantıklı takaslara acığım..birde ciddi alıcılar arsın veya msj yazsın lütfen 3 parça çiziklrden dolayı boya vardır.BİLMEYENLER İÇİN ARAÇTA: *ABS,EBD,ASR* *ESP* *TCS *CRUİSE CONTROL* *YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ* *PARK SENSÖRÜ ** *USB VE AUX GİRİŞLERİ* *6 airbag* *ÇİFT YÖNLÜ DİJİTAL KLİMA* *LASTİK BASINÇ SENSÖRÜ VE ARIZA GÖSTERGESİ* *ELEKTRİKLİ ISITMALI KUMANDADAN KATLANIR YAN AYNALAR* *KARARTMALI CAMLAR* *18 AUDİ A6 JANTLA *DÖNÜŞE DUYARLI SİS FARLARI* *FAR YIKAMA* *SOĞUTMALI TORPİDO* *İÇ DENETİMLİ ALARM* *MAXİ DOT BÜYÜK EKRANLI BİLGİ VE UYARI EKRANI* *ÇOK FONKSİYONLU YOL BİLGİSAYARI *DİREKSİYONDAN KUMANDALI CD VE MP 3 PLAYER* . ÜSTÜNE FARK ALABİLCEGİM DİZEL AKLIMA YATAN ARAÇLA TAKAS OLUR
İlk önce sizi üyeler kısmından tanıyalım
Araç izmit Keleşler otoda sanırım servis ile aram iyidir kendinizi tanıttıktan sonra daha fazla yardımcı olurum

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

ilan eskiymiş ben kendimi nerden tanıtcam bulamadım o kısmı :)
[doublepost=1490198740,1490198428][/doublepost]tanıtım kısmını hallettim üstadım :) konu kilitlenip silinebilinir yanlışlık yapmışız

Geri
Üst Alt