Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.2 TSI Style (2014-2015) HP Hakkında.

peki yazılımın motora yada herhangi bir aksamına zararı var mıdır ?

Ben de henüz yaptırmadım. Ama sınırları zorlamadıkça soft yazılımın zararının olmadığını biliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2015'in belli bir dönemine kadar 105 ps(euro5 motor), sonrası(2017 hariç) 110 ps(euro6 motor). Tork değerleri aynı(ikisi de 175nm).
Pratikte bunu siz farkedemezsiniz zaten. Bende 105 ps olanı(2014) kullanıyorum. 2015 modellerde ön yolcu koltuğu kemer uyarısı yok, direksiyon derisi daha farklı(yumuşak) ama buda aşınmanın çabuk olmasına neden olabilir. Ayrıca CD çalar da yok ve standart 5" ekran bu nedenle daha küçük gibi duruyor. USB girişi de vitesin önündeki öteberi konulan boşluğa konulduğundan oranın hacmi küçülmüş. Kısacası ikisinin de farklılıkları var ama önemli olan temiz ve yıpranmamış aracın denk gelmesi. Şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Üst Alt