Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Leon 1.2 TSI park sensörü mü geri görüş kamerası mı?

Konu, 'Leon' kısmında tosunetti tarafından paylaşıldı.

1. tosunetti

tosunetti SCW Üyesi

2
    2
    1
    Merhabalar yeni 1.2 TSI SEAT Leon aldım.
    Park sensörü için 400 lira istiyolar seat bayilerinden.Seat bayiden taktırmassak da elektronik aksamında problem çıkması durumunda garanti kapsamından çıkacagı söylendi.
    Ben geri dönüş kamerası istiyorum aslında fakat SEAT leon da orjinal geri görüş kamerası yok.Bu durumda tavsiyeniz ne olur ne önerirsiniz?

Leonm@nia ve kirlisakal bunu beğendi.
  2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    geri dönüş kamerası taktırsanız yine garantiden çıkacak

Bunu beğendi. Leonm@nia bunu beğendi.
  3. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    illa olsun diyorsanız bence kıyın 400 e taktırın

KaQs ve Leonm@nia bunu beğendi.
  4. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun.park sensörüdür...park sensörü cm söyler hem gösterir +diğeri sadece geriyi gösterir.ama buna geri görüşde de diyebiliriz.geri dönüş kamerası universal her araç olanlarından var cm sini soyleyen var soylemeyen var.ama tavsiye etmem.bende de var kamerasını değiştirdim cabuk bozuluyor ayrıca gece görüşü zayıf turkce sesiyle hareket ediyorum (dikiz aynada) :) 400 lira cok para değil lakin dışarıda yaptırsanız aşa yukarı aynı paraya bulur..benım tavsıyem multimedya paketli aldıysanız sadece kamera alıp plakaya taktırmanız sonra da konsoldakı teypinize bağlatmanız.geri dönüş için bence garantiyi bozmanıza gerek yoktur.cunku bu iş için döşemeler sökülecek,tampon sökülecek sonrasında sensörler için tampon delinecek ,teyp sökülecek tavan sökülecek (artık nerden kablo gidecekse ) ...

Son düzenleme: 21 Nisan 2015
    Leonm@nia ve kfy bunu beğendi.
  5. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Aracın hayırlı olsun kardeşim... garantin bozulacak kamera da taktırsan park sensörü de taktırsan... garantin bitince istediğini yaptırırsın...

6. KaQs

KaQs SCW Üyesi

107
    167
    43
    serviste taktır bence okadar kıydın paraya onada kıy kamera taktır hayırlı olsun kafa rahat olsun

kirlisakal ve kfy bunu beğendi.
  7. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.741
    5.594
    113
    Garanti süresince yapılacak ekstra özellikle elektrik aksamı olan parçalarda mutlaka servise yaptırın sıkıntı olursa onlara sorumluluk yuklersiniz kafanız da rahat eder

8. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    bir de yeni araçlar biraz narinler, ufacık bir hatalı bağlama gidip beyni yakıyor, uğraş dur ondan sonra, 50 TL tasarruf edicem derken 2000 TL içeri girmek de var :)

9. RedCupRacing

RedCupRacing SCW Üyesi

180
    123
    43
    Merhaba neden logo kamera dusunmuyorsunuz?? garanti kesinlikle bozulmaz :)

Kirlenmeyen Seat logo kamera Sistemi | SCW - Seat Club World - Seat Forum Türkiye

Bunu beğendi. fimus bunu beğendi.
  10. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Devir artık kamera devri...
    Logo kamera mantıklı

Sayfayı Paylaş