Seat Leon 1.2 TSI park sensörü mü geri görüş kamerası mı? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat Leon 1.2 TSI park sensörü mü geri görüş kamerası mı?

tosunetti

Kayıtlı Üye
Merhabalar yeni 1.2 TSI SEAT Leon aldım.
Park sensörü için 400 lira istiyolar seat bayilerinden.Seat bayiden taktırmassak da elektronik aksamında problem çıkması durumunda garanti kapsamından çıkacagı söylendi.
Ben geri dönüş kamerası istiyorum aslında fakat SEAT leon da orjinal geri görüş kamerası yok.Bu durumda tavsiyeniz ne olur ne önerirsiniz?

kfy

Administrator
geri dönüş kamerası taktırsanız yine garantiden çıkacak

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Park sensörü için 400 lira istiyolar seat bayilerinden.Seat bayiden taktırmassak da elektronik aksamında problem çıkması durumunda garanti kapsamından çıkacagı söylendi.
Ben geri dönüş kamerası istiyorum aslında fakat SEAT leon da orjinal geri görüş kamerası yok.Bu durumda tavsiyeniz ne olur ne önerirsiniz?
öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun.park sensörüdür...park sensörü cm söyler hem gösterir +diğeri sadece geriyi gösterir.ama buna geri görüşde de diyebiliriz.geri dönüş kamerası universal her araç olanlarından var cm sini soyleyen var soylemeyen var.ama tavsiye etmem.bende de var kamerasını değiştirdim cabuk bozuluyor ayrıca gece görüşü zayıf turkce sesiyle hareket ediyorum (dikiz aynada) :) 400 lira cok para değil lakin dışarıda yaptırsanız aşa yukarı aynı paraya bulur..benım tavsıyem multimedya paketli aldıysanız sadece kamera alıp plakaya taktırmanız sonra da konsoldakı teypinize bağlatmanız.geri dönüş için bence garantiyi bozmanıza gerek yoktur.cunku bu iş için döşemeler sökülecek,tampon sökülecek sonrasında sensörler için tampon delinecek ,teyp sökülecek tavan sökülecek (artık nerden kablo gidecekse ) ...

Son düzenleme:

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Aracın hayırlı olsun kardeşim... garantin bozulacak kamera da taktırsan park sensörü de taktırsan... garantin bitince istediğini yaptırırsın...

memet_one

VİP Üye
Administrator
Garanti süresince yapılacak ekstra özellikle elektrik aksamı olan parçalarda mutlaka servise yaptırın sıkıntı olursa onlara sorumluluk yuklersiniz kafanız da rahat eder

faw13

Kayıtlı Üye
bir de yeni araçlar biraz narinler, ufacık bir hatalı bağlama gidip beyni yakıyor, uğraş dur ondan sonra, 50 TL tasarruf edicem derken 2000 TL içeri girmek de var :)

RedCupRacing

Kayıtlı Üye
Merhaba neden logo kamera dusunmuyorsunuz?? garanti kesinlikle bozulmaz :)

Kirlenmeyen Seat logo kamera Sistemi | SCW - Seat Club World - Seat Forum Türkiye