Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.2 tsi bluemotion teknolojisi

Seat_le10

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.. Sizlere sormak istediğim Wolkswagen Bluemotion teknolojisini Seat Leon da da kullanıp kullanmadığı.. İki aracın verilerine baktığımda motorların aynı olduğunu yakıt verilerinden anlayabiliyorum fakat niçin Bluemotion yada skodanın kullanıdığı Greentech gibi motor isimleri Seat ta yok anlayamadım. Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• yakıt.jpg
    yakıt.jpg
    42.3 KB · Görüntüleme: 11
vw de insanlara çeşit olsun diye cıkartılan gereksiz bişi.tamamen para kazanma hırsı.avrupadan gemıden full alaşımlı jantla inen araç sonradan takılan kapaklı jant gibi bişi bu :) bana inandırıcı gelmıyor .en güzeli ihtiyacınız olan aracı almak.cok takıntı yapmayın böyle şeyleri

Vw de yakinda reno ya donecek gibi. Bi araban 50 tane secenek olacak.

Halk ekmegi gibi. Uzun kuyruklu sıra bekleyen bekleyene
uşak ta vw bayııne uğradım aks boşluğu vardı.seata bakmaya yetkimiz yok dedi :D polo motoru var dedim 3 silindirli yolda kalanı yardım etmıyormusunuz demeye kalmadan kızdım cıktım.baktımkı kucuk kızım abisi scriccoya binmişler cocuk arıyorum.cıkın dedim bir daha vw ye binmeyın fırca attım herkes ters ters baktı arkamdan koştular ama yetişemediler :D

Geri
Üst Alt