Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.2 İçin Eibach Yay Arıyorum.

LKTN

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar. Başlıktan da anlaşılacağı üzere Eibach yay arıyorum. Aracım 1.2 TSI Leon. 3.5 CM istiyorum. 5 cm için hem süspansiyonu güçlendirmek gerektiği hem de dolu araçta sürtme olabilir korkusuyla 3.5 cm den başka düşünmüyorum. 3.5 cm den memnun kalmayıp 5 e geçen arkadaşlarla konuşup anlaşabiliriz.

Kesinlikle preslenmiş, kesilmiş, üzerinde oynanmış yay istemiyorum. Teşekkürler.

Ben 1.6tdi leonuma taktım 5cm sportline kırmızı eibach yay.. Tam kıvamında düşürdü ne az ne çok 5cm yazıyor ama 5cm düşmüyo en fazla önler 4 arkalar 3 düşüyor benim şuan önler 1.5 arkalar 2 parmak boşluk var istediğimde buydu aham şaham bi basıklık olmuyor konfor olarak muzzam.. yani 3.5luk alıp tatmin olamayabilirsiniz.. 5lik alın bir daha uğraşmayın derim.

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ben 1.6tdi leonuma taktım 5cm sportline kırmızı eibach yay.. Tam kıvamında düşürdü ne az ne çok 5cm yazıyor ama 5cm düşmüyo en fazla önler 4 arkalar 3 düşüyor benim şuan önler 1.5 arkalar 2 parmak boşluk var istediğimde buydu aham şaham bi basıklık olmuyor konfor olarak muzzam.. yani 3.5luk alıp tatmin olamayabilirsiniz.. 5lik alın bir daha uğraşmayın derim.

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Yok hocam 3.5 luk istiyorum benimki tsi zaten. 5 lik süspansiyonu yoruyor

Benim aracımın üzerinde 5 cm var dediğiniz gibi süspansiyonu yorduğu kanısındayım ama çok yakışıklı gösteriyor keratayı

Geri
Üst Alt