Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon '06 AeroBodyKit Satılıktır

mR'

Kayıtlı Üye
[FONT=&quot]Ürün fiber malzemeden olmakla beraber Ankara'da işçiliği en iyi olarak bilinen Fifty Tuning'ten alınmıştır...Fotolarda göründüğü üzere hiçbir kırık, çatlak, darbe görmemiştir...Takıldığı andan beri temiz kullanılmıştır...Ufakta olsa pazarlık payı vardır.
Sadece almak isteyen arkadaştan OK aldıktan sonra 15gün müddet istiyorum, benim siparişini vereceğim tampon geldiğinde teslim etmek şartı ile...[/FONT]
:eek:key:
[FONT=&quot]Sevgiler Saygılar[/FONT]
[FONT=&quot]Takım (Ön+Arka): 550[/FONT]

Sahibinden İlanı için:
Seat Leon FR - Cupra - Aero Spor Body Kit Ankara - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 79708753
[FONT=&quot][/FONT]

Sağol Kadir'cim...Bu arada RCD hallettik sıkıntı yok, yanlızda radyo çok temiz bi ses vermiyor ona güçlendirici takıcaz bide tırnak alırsam daha iyi oturacak çerçeve okadar :) Fakat park sensörü ya da klima göstergesi ekrana yansımıyor onun için bişey yapılabilirmi bi bildiğiniz varmı?

Sağol Kadir'cim...Bu arada RCD hallettik sıkıntı yok, yanlızda radyo çok temiz bi ses vermiyor ona güçlendirici takıcaz bide tırnak alırsam daha iyi oturacak çerçeve okadar :) Fakat park sensörü ya da klima göstergesi ekrana yansımıyor onun için bişey yapılabilirmi bi bildiğiniz varmı?

abi RCD için güçlendirici şart. klima we sensör göstergesi sadece 2010 makyajlı kasalarda gösteriyor. o bahsettiğim tırnaklarmıymış abi 5-6 tane serviste satılıyor sanırım. hayırlı olsun abim çok sewindim:eek:key:

abi RCD için güçlendirici şart. klima we sensör göstergesi sadece 2010 makyajlı kasalarda gösteriyor. o bahsettiğim tırnaklarmıymış abi 5-6 tane serviste satılıyor sanırım. hayırlı olsun abim çok sewindim:eek:key:
hayırlı satışlar.rcd de görüntü alamazsınız kadir kardeşimin dedıgı gibi çözümü yok bizim araçlarda.anten için güçlendiriciden ziyade cihazı takarken dikkat ettiyseniz çift anten girişi var.bizim araçdan gelen antenımız ise tek uçlu ve herangi birine takıyoruz çalısıyor ama zayıf.eger bizim anten ucunu da çift girişli uçla degiştirsek sorun çözülür.ben ugraşmadım bana yetıyo dedım ama keşke yapsaydım çok kotu çekıyor.tırnaklar ise set halinde 4 lü olarak satılıyor.en son fıyatı 6 tl idi :eek:key: aman takarken dıkkat çok zor takılıyor çerçeveyi kırmadan takınız avuç içiyle sert vurarak :)

Aldıgım arkadaş verdi aslında anten girişi çiftli soket ama bizim tesisatçı gerek görmedi sağolsun tekrar tekrar iş yapıyoruz sayesinde :)
Tırnak olayını sormuşturm serviste ama y.parça da bilgili kimse bulamadım, hafta sonu hallederim sanıyorum ki çokta kötü değil götüntü şuan için...
Gösterge de çok büyük bi sorun değil sadece çıkmıyorsa bi hata mı yaptık diye endişelendim lazım da degıl :)
Gateway değişti ama anlarız 2 3 güne saglıklı calısıyor mu calısmıyormu :eek:key:

Geri
Üst Alt