Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon İle İlgİlİ aksesuar temİnİ

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
ArkadaŞlar Öncelİkle herkese merhaba

seat leon aracim var fakat İnternetten Çok araŞtirmama ragmen detayli bİr aksesuar sİtesİ bulamadim. Sahİbİnden.com diŞinda ÖnerebİleceĞİnİz gÜzel aksesuar satiŞi yapan bİr sİte var midir ???????

benim bildiğim türkiyede satış yapan öyle biyer yok
avrupada oemvag.es var ne ararsan var ama ordanda siparişler gümrüğe takılıyomuş falan
alışveriş yapan arkadaşlar yazar zaten

evet o siteye baktım aslında güzel şeylerde var ama gelir mi gelmezmi endişesi caydırdı açıkçası yinede bilen arkadaşlar buradan bilgi verirlerse mutlu ederler

Geliyor en gec 1ay icerisinde ben skıntı yasamadim. Seat sport kapi korumaligi ve direksiyon simidi siparis etmistim

murat ikisini aynı andamı sipariş ettin fiyatın toplamı çok olunca gümrüğe falan takılıyo diyolar ne kadardı toplam fiyat
bende bu akşam gti pedal seti ve ayak dayama sipariş ediyodum cesaret edemedim walla geleceğinden eminimde burda takılır mı dedim acaba ??

ikisini birden sipariş ettim. Fiyat vardı bayaa ya bin liranın üstündeydi.

Geri
Üst Alt