Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Özellikleri açma hakkında yardım

king1

Kayıtlı Üye
kontağın ilk açılışta ibrelerin sona vurup başa dönmesi,görsel park desteğinin dokunmatik ekrana gelmesi,geri vitese attığında sağ aynanın otomatik olarak aşağıya inmesi,köşe dönüş özellikli sis farlarının aktif hale gelmesi,arka ledlerin araç farı açıkken sürekli yanması,konfor sinyalinin sayısının 3 ten 5 e çıkarılması şeklinde özelliklerin açılabileceği söylenmektedir,
bu konular hakkında bilgisi olan arkadaşım varmıdır?
led paketli araçlarda dönüşe duyarlı sis farları çalışmıyormu? teknik özelliklerinde bu özelliğin standart olduğu söylenmekte ancak ayarını bulamadım nasıl yapılabilir bilgi verirseniz sevinirim
herkese kazasız belasız sürüşler..

birçok özelliği bursada oturuyorsunuz sanırım araştırırsanız bazı elektironikçi ler açar.Araç beynine özel bir kablo ile bağlanarak.

ayrıca üyelerimiz kısmında sizi tanımak isteriz.

King1 hoşgeldin öncelikle. Bu özellikler konusunda sana yardımcı olunacaktır fakat üyeler bölümünden kendini tanıtman gerekiyor..

sağ ayna geri viteste aşşağı ınme konusunda şüpeliyim ama geri kalan bir çok özelliği açtırabiliyorsun.

İstediğin özellikleri bursa da yapan elektronikçiler mevcuttur. Serviste çalışan tanıdığınız yada sürekli gittiğiniz servisinize açtıra bilirsiniz.

aracımı daha yeni aldım, sıfır araç, konu ilgimi çekti o yüzden danışmak istedim, Bursa da bulursam forumdan paylaşırım ilgilenen arkadaşlar olur belki, sizin önerebileceğiniz bir elektronikçi varsa memnun olurum.

kontağın ilk açılışta ibrelerin sona vurup başa dönmesi,görsel park desteğinin dokunmatik ekrana gelmesi,geri vitese attığında sağ aynanın otomatik olarak aşağıya inmesi,köşe dönüş özellikli sis farlarının aktif hale gelmesi,arka ledlerin araç farı açıkken sürekli yanması,konfor sinyalinin sayısının 3 ten 5 e çıkarılması şeklinde özelliklerin açılabileceği söylenmektedir,
bu konular hakkında bilgisi olan arkadaşım varmıdır?
led paketli araçlarda dönüşe duyarlı sis farları çalışmıyormu? teknik özelliklerinde bu özelliğin standart olduğu söylenmekte ancak ayarını bulamadım nasıl yapılabilir bilgi verirseniz sevinirim
herkese kazasız belasız sürüşler..

Altınova Mah. Okul Cad. No.79 Ünal Oto.
Bursa
Telefon 0534 921 0999
E-posta bursa@servispasaoglu.com.tr
İnternet Sitesi Service Paşaoğlu - Chip tuning, araç yazılım, performans yazılım, ekonomi yazılım, dyno, güç ölüçümü, tuning, oto drag, motorsport, rally

Hamitler Mahallesi Sanayi Caddesi No:398
Bursa, Turkey
Bugün 08:30 - 18:30
Telefon 0533 735 0006
E-posta metin@chiptuning.web.tr
İnternet Sitesi http://www.chiptuning.web.tr

RaceChip Chiptuning Bursa

|X-treme Tuning, Yeni Yalova Yolu No: 164, 0224 273 42 80, www.x-tremetuning.com; Aksesuar 2000 Yeni Yalova Caddesi no:129; 0 224 256 76 76

bursada bulduğum bu yerler var telefon ile arayarak sağlıklı bilgi alabilirsin
aldığın bilgi dahilinde de bizi de bilgilendirirsen seviniriz
iyi günler

Geri
Üst Alt