Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat kullanıcıların dikkatine Kayadibi Otomotiv ve Doğuş oto Soygunlugu

hocam direk şikayet et bulabildiğin her kanaldan. Facebook, twitter, şikayetvar.com sonra kaymakamlıklarda bulunan tüketici haklarına git. Özellikle bu tüketici hakları muhabbeti ciddi oranda etki ediyor. Ben media markt için gitmiştim çözemiyoz deyip yarı parasını size geri verelim dedikleri bir ürünü 3 gün içinde sıfır ürünle değiştirdiler. Hiç acıma!!! para almayı bilen sonrasını da bilmeli!!!
Savaş tüm birimlere yazııyı gectim ve mahkeme yoluyla devam edecegim tüm dostlarımızla paylasacagım. Tesekkürler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Umarım sorununuzu çözersiniz. Halamın aracı olan 2015 1.2 TSI aracını 45.000 bakımı için Doğuş Oto ya bıraktık. Bakımı yapmışlar, aracınız da kapı izolasyon sorunu var, 1 gün daha bırakırsanız hallederiz demişler ve halletmişlerde. Hem de ücretsiz. Yazılım da güncellemişler aracın. Biz böyle bir şikayet te bulunmamıştık ancak kendileri var olduğunu söylediler ve yaptılar. Cidden de varmış. Hiç ses yok diyorduk ama ses varmış. Asıl şimdi hiç ses yok araç içinde. Aşırı sessiz oldu.
Kayadibi tam bir soygun yeridir sakın o servise girmeyin. Arkadaşlar ilgili.merceklere dava actim fabrikaya mail gönderdim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

@ahmet6334 Servisler ülkemizin maalesef kanayan yaralarıdır. Oralarda insanlara hizmet verdiğini unutan kendince ustalar var. Usta diyorum ama aslında değil. Düşünün ki periyodik bakıma gidiyorsunuz 750 tl veriyorsunuz buna ne dahil Hava Filtresi, Polen Filtresi, Yağ, Yağ Filtresi, Motor yazılım ve arıza kontrolü, Fren Kontrolü diyelim. Oradaki işi yapacak zatı muhterem kendince bunun yağ filtresi daha gider diye değiştirmiyor. Bundan aylar sonra haberi olan servis müdürü o kişiyi attırıyor ama şimdi filtresi değişmeyen arabalar ne olacak. Hangisi mesela onlar? Bu da servisin suçu gibi oluyor. Böyle durumlarda söz konusu. Bunlara yakın binlerce örnek verilebilir. Üzülerek belirtmeliyim ki bir yer sırf yetkili servis diye çok iyi olmak zorunda değil. Umarım yaşadığınız sorun bir an önce çözülür ama bence bu ve benzeri olaylarda ki temel sebep kişilerin mesleki anlamda yetersiz nitelikleri değil, kişilik anlamında niteliksizlikleri diye düşünüyorum.

o zaman bütün seat forumlarına yayılsın bu kayadibi kimse de kolay kolay gitmesin
[doublepost=1491569844,1491569768][/doublepost]Türkiye'de özel-yetkili tüm servisler kaportacılar elektrikçiler vs. % 99 u vatandaştan ne koparırsam kar mantığında..

Geri
Üst Alt