Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ile yeni tanıştım. Bilgilenmek ve Sorunlarımı Çözmek için açılmış konu.

NeoGrice

Kayıtlı Üye
Merhabalar SCW Forum üyeleri,
Ben bu forum'u bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine takip etmeye başladım. Aracım Seat Ibiza 2011 1.4 Reference Benzinlidir.
Aracım da son zamanlarda fark etmiş olduğum garip sesler geliyor, böyle gaza köklediğimde özellikle 1. ve 2. viteslerde gaza köklediğimde hırıltılı bir demirimsi bir ses geliyor bu bazen sol ön bazen arka bazen sağ ön olmak üzere dikkatimi çekmiştir. Benden önceki sahibi pek arabaya bakmamış sanırsam, İstanbul Beylikdüzü'nde ikamet etmekteyim. Böyle genel bir bakımını yapabilecek bu aklıma takılan soruların, sorunların akıbetini anlıyabilicek bir usta gösterebileceğim bir tamirci önerebilir misiniz? Seat ile yeni tanıştım yakıt açısından biraz tırnaklıyor cebimizi ama gayet memnunum. Bunlarla ilgili bana yardım edebilecek manevi olarak destek çıkabilecek önerilerde bulunabilicek arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

Öncelikle hayırlı olsun. Hoş geldin.
Egzoz Spiralini kontrol ettir.

Peki istanbul'da önerebileceğiniz Usta varmı göstersem yetkili bayi'ye götürmek istemiyorum çok parçalarlar beni.

Merhabalar SCW Forum üyeleri,
Ben bu forum'u bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine takip etmeye başladım. Aracım Seat Ibiza 2011 1.4 Reference Benzinlidir.
Aracım da son zamanlarda fark etmiş olduğum garip sesler geliyor, böyle gaza köklediğimde özellikle 1. ve 2. viteslerde gaza köklediğimde hırıltılı bir demirimsi bir ses geliyor bu bazen sol ön bazen arka bazen sağ ön olmak üzere dikkatimi çekmiştir. Benden önceki sahibi pek arabaya bakmamış sanırsam, İstanbul Beylikdüzü'nde ikamet etmekteyim. Böyle genel bir bakımını yapabilecek bu aklıma takılan soruların, sorunların akıbetini anlıyabilicek bir usta gösterebileceğim bir tamirci önerebilir misiniz? Seat ile yeni tanıştım yakıt açısından biraz tırnaklıyor cebimizi ama gayet memnunum. Bunlarla ilgili bana yardım edebilecek manevi olarak destek çıkabilecek önerilerde bulunabilicek arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

Senin sorunlarına ve isteklerine yardımcı olacak @MARAZ37 abim kendisi Avrupa yakası ustamızdır aklına takılan birçok sorunda yardımcı olur yönlendirme de bulunur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt