Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ile ilgili e-dergi yazısı hazırlayacağım yardım...

seatı tanımıyanların bılmedıgı ortak sey... seat ın sundugu kalıte ve gucun marka ımajından cok daha fazla oldugu...

seatların model isimlerini nerelerden aldıklarını da konuda işleyebilirsin bizi onlara anlat yeğen :)

VW grup bünyesinde olduğu en önemlisi bence.. :)

seatın servis yedek parca ve işcilikte insanlara nasıl kazıklar attıgınıda yazmassan seat sevdalılarına karşı suç işlemiş olursun.

seatın servis yedek parca ve işcilikte insanlara nasıl kazıklar attıgınıda yazmassan seat sevdalılarına karşı suç işlemiş olursun.

Seat'ın bi çok parçası ve işçiliği örnek olarak Renault'dan daha ucuz Mesut..senin cebindeki akrep sayısı artmış.. :D :D

Seat'ın bi çok parçası ve işçiliği örnek olarak Renault'dan daha ucuz Mesut..senin cebindeki akrep sayısı artmış.. :D :D

hmm renaulttan ucuz dediğine göre ikisindende fiyat almışsındır herhalde. ucuz olan parcası elbette vardır ben genelleme yaptım bir kac parca icin yazmadım.

akrep Mesut akrep.. :) :hosgeldin:

Geri
Üst Alt