Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibizamdan kalma hali paspaslar isteyene hediyemdir

Punisherkp

Kayıtlı Üye
arkadaslar konu satiyorum bolumunde fakat parasiz yolliyicam isteyene paspalar siyah halidir koseleri eski aracim gibi mavi kumastir evde buldum unutmusuz araci satarken vermeyi :) bosta duracagina isteyen olursa yollarim ust kalite velur degildir ama yazin kullaniyordum ben hos duruyordu :eek:key:

tamamdir kardesim :) paspaslar senindir konuyu kilitleyebilirsin ayni muhitte oturuyoruz zaten elden veririm kardesim

ok kardeşim nasıl atladım hemen kaptımpuhaha çok sağol kardeşim şimdiden.daha başka bişiler varsa ağırlık yapmasın sana alırım ben mrk etmepuhaha

ok kardeşim nasıl atladım hemen kaptımpuhaha çok sağol kardeşim şimdiden.daha başka bişiler varsa ağırlık yapmasın sana alırım ben mrk etmepuhaha

:) bu isler boyle kardesim ilk goren gece kusu olan alir :) ben neler kacirdim ya hep te forumdayimdir kol dayamalar gitti hep :) valla ibizamdan kalan bir de tamponlar var onlar senin yakisikliya gelmez orjinal polo tamponlari gibi olanlardan duruyor garajda bos bos

kafama atma bak ama :) cok kaliteli degiller sadece bnm aracin rengindeydi diye almistim koseleri ama hali pas pas iste uyuyor bizim araba icin yani

tamponlarımı değiştirdim yarın kısmetse çıkıyor arabam 1 haftadan sonra ön arka cupra kardeşim:eek:key:çok sağol kardeşim
ayrıyetten arabam adına teşekkür ediyorum sana hem paspaslar için hemde yakışıklı dediğin için:):eek:key:

tamponlarımı değiştirdim yarın kısmetse çıkıyor arabam 1 haftadan sonra ön arka cupra kardeşim:eek:key:çok sağol kardeşim
ayrıyetten arabam adına teşekkür ediyorum sana hem paspaslar için hemde yakışıklı dediğin için:):eek:key:

zafim var o kasa ibizaya kardesim cupra tamponlari ile inanilmaz bir araba bence ya da benim ilk arabam diye oyle geliyor inanilmaz seviyorum ibiza sport 6l kasayi bir de seninki sport anilarimi deprestiriyor bin kere masallah kardesim nazarimiz degmesin yakisikliya ... valla durumum olsa satmazdim o araci giderdim 1.8 tfsi motor la sivap yapar deli dumrul gibi gezerdim o derece seviyorum :) dusunsene sokuceksin ne var ne yok takican eski kasa cupra r motoru bi de brembo fren sistemi tokatliyamacagi arac yok roll de :) 1 ton arac sokunce dahada hafifler planlarim coktu da yeni arac alirken satmak zorunda kaldim o ara elimde hic nakit yoktu yoksa zevk arabasi yapicaktim ahh ahh gece gece beni dellendirdin kardesim yine masallah tu tu tu puhaha

Geri
Üst Alt