Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibizamdan kalma hali paspaslar isteyene hediyemdir

güle güle kullan..
ilk gören alır doğrusu güzeli de budur bende mid takım almıştım bu sayede

tamponlarımı değiştirdim yarın kısmetse çıkıyor arabam 1 haftadan sonra ön arka cupra kardeşim:eek:key:çok sağol kardeşim
ayrıyetten arabam adına teşekkür ediyorum sana hem paspaslar için hemde yakışıklı dediğin için:):eek:key:
emre eski tamponları satmayı düşünüyormusun. bizim 2 arkadaş bir aralar arıyordu.

tamponlarımı değiştirdim yarın kısmetse çıkıyor arabam 1 haftadan sonra ön arka cupra kardeşim:eek:key:çok sağol kardeşim
ayrıyetten arabam adına teşekkür ediyorum sana hem paspaslar için hemde yakışıklı dediğin için:):eek:key:

öncelikle paspas sonra tamponlar hayırlı olsun :)
cupra tamponları kaça mal oldu. bende ön tamponu cupra düşünüyorumda.

Hayırlı olsun emre..

Geri
Üst Alt