Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbizair - RFF 45

Yaptırdığınız ürün tüv onaylı sanırım ve almanya da yapılan şekilde sanırım. Benim bagajda kompresör görmek hoşuma gitmez sanırım bagaj lazım oluyo bana birde arka koltukta duran kompresör sesinden rahatsız olmuyor mu. Birde yaptırmayı çok düşündüğüm bir olay fakat tanpon veya tüp şeklinde yapan kaliteli biryer bulursam yaptıracağım

kompressör 1 dk çalışıp duruyor ,oda aracı 5 kere indirip kaldırırsan.. onun dışında kullanılan malzemeler yurtdısındaki sistemlerle aynı ama burda özel üretiliyor ,ve en önemlisi sizin aracınızın karakteristik yapısı bozulmaması için amortisörler sıfırdan yapılıyor, sekme vurma yoltutus kaybı olmaması için.. sonra cıkıyosunuz huzurla aracınızla eskisinden daha iyi yoltutarak biniyosunuz.

Istetmeninde yerinede konuluyor diye biliyorum yani bagaj kullanımına devam

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

farketmiyor sen ustaya nereye dersen oraya koyuyor , ben bagaj önemli değil dedim ve görsellik istedim oda bu şekil montajladı..

Istetmeninde yerinede konuluyor diye biliyorum yani bagaj kullanımına devam

Böyle birşey yapılıyorsa bakıla bilir yaptırmak güzel her şartta istediğin yerde gidebilirsiniz. [MENTION=26756]sero-58[/MENTION] özelden yaptırdığın yerin bilgisini gönderirmisin

Serhat sen burak arica yi tanıyor musun

Benim de okul arkadaşım :) oda oralara takılıyor o yüzden sordum

Serhat öncelikle aramıza hoş geldin, aracın gördüğüm en havalı seatlardan, bu konu da çok şey bildiğini ve tarzın olduğunu biliyorum. Avrupa standartlarında işler yapıyorsun hep. Yakışıklı müzisyen artiz kardeşim :) Umarım aktif bir forum kullanıcısı olursun, seni aramızda scw ailesinde görmek güzel. Allah kaza bela vermesin kocaman bir MAŞALLAH sana!

Geri
Üst Alt