Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza yağ bölümünden beyaz duman ve yağ yakmasi

Serkanseyko

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar aracım çalışır vaziyette iken yağ çubuğunun bulunduğu noktadan ve yağ koyduğumuz MOTOR bölümünü açınca beyaz duman çıkıyor yağ yakmaya da başladı sorun ne olabilir ciddi bir sorun mudur?

gecmiş olsun motor zekarat ölüm döşeğinde segman yemeye başlamış ya da başka seyler....en kısa zamanda motorunuza mudahale ettrin yoksa masraflarınız kat kat artar..

İstanbul içinde bildiğim güvenilir hiçbir yer yok birine gösterdim bu şekilde kullan bakalım ne olacak dedi 2-3 bin masraf çıkarttı dedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

İstanbul içinde bildiğim güvenilir hiçbir yer yok birine gösterdim bu şekilde kullan bakalım ne olacak dedi 2-3 bin masraf çıkarttı dedi

servisten fıyat alın..motorun yenısı 6000-7000 lira zaten :) 3000 liraya gecmez kullanmazsanız şayet :) aşındıkca başka seylere zarar verir...kullanmayın kecelerde patlamış olabilir muhtemelen anlattıgnızdan bunu cıkardım

Servisler haftaiçi açık haftaiçi çalışıyorum sıkıntı olacak o yüzden cumartesi günü bi ustaya götürdüm oda böyle söyledi işte neyse çok teşekkür ederim

Servisler haftaiçi açık haftaiçi çalışıyorum sıkıntı olacak o yüzden cumartesi günü bi ustaya götürdüm oda böyle söyledi işte neyse çok teşekkür ederim

usta tanıdık komşun değilse daha da bozulsun diye gez demiştir gerizekalı :) ne oldugunu bile sölememiş nasıl bir ustaysa....boyle durumlarda yetkılı servise danısın...uygun olacana garanti edebilirim.en azından parça işci garantisi olur sorun cıkarsa usta peşine koşmaktansa doğuşun kapısına dayanırsınız....ARACINIZI KULLANMAYIN TRİGERİ SARDIRIRSANIZ MOTOR AYNEN ÇÖP

Aracı bi ustaya gösterdim motorda herhangi bir sıkıntı yok o km normal dedi yanlız 5/40 motor yağı kullan derdi 10/40 kullanıyordum bi yağ değişti birde egr ler çok kirliydi onları temizletiyorum dedi ayın 25 ine de doğuştan servis randevusu aldım Orayada gideceğim servis ücreti ne kadar çıkar acaba

Aracı bi ustaya gösterdim motorda herhangi bir sıkıntı yok o km normal dedi yanlız 5/40 motor yağı kullan derdi 10/40 kullanıyordum bi yağ değişti birde egr ler çok kirliydi onları temizletiyorum dedi ayın 25 ine de doğuştan servis randevusu aldım Orayada gideceğim servis ücreti ne kadar çıkar acaba
Alla alla kamyon yağı gibi...bizim motorlar 5 -30 sever motor norm onemli....daha yeni koydum motul 5-30 ...egr degismez temizlenir.

Geri
Üst Alt