Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza torpido açma kapağı

why

Kayıtlı Üye
Merhabalar 2008 seat ibiza 6l torpido kapağının açma yeri bir arkadaşımın açarken kırması sonucu zor açılmaktadır.Ön kapak ayrı satılır mı ?

Valla verirseniz memnun olurum cıkmaya gerek yok.İnşallah tuzlu değildir.

Benim araçtada durum aynı pek kullanmadığım için bana sorun olmuyor ama çıkması yok servis fiyatı 190TL sadece torpido ön kapağı

• Beğen
Reaksiyonlar: why
Benim araçtada durum aynı pek kullanmadığım için bana sorun olmuyor ama çıkması yok servis fiyatı 190TL sadece torpido ön kapağı
Valla alıp taktırmam lazım şu an acılıp kapanıyor.Açma kolunu soktüm metal bir parça plastiklerin içine giriyor.şu an tek taraftan tutuyor zaten açma yerini takmak bayagı zor.Metin arkadaşımız kodu verince sağolsun taktırırız.

Valla alıp taktırmam lazım şu an acılıp kapanıyor.Açma kolunu soktüm metal bir parça plastiklerin içine giriyor.şu an tek taraftan tutuyor zaten açma yerini takmak bayagı zor.Metin arkadaşımız kodu verince sağolsun taktırırız.
aşağıdaki resimde 3 nolu parça 4 renk seceneği var.orjınal gri+koyu gri+gümüş+karbon siyahı+cennet mavi :) rengine göre kodu paylaşırım.bakarsın değişik bişi olsun dersin :) orjınal kodu 6L1857121H fiyatı 186.44 kuruş :) son söz servisin
qqqqqqqqqqqqq.png

• Beğen
Reaksiyonlar: why
Çok teşekkur ederim renk orjinal gri olarak kalsın.Elimde kalacak diye korkarak açıyorum.
benım kapakta aynısı sıkıntı yok aç kapa :D servisteki pehlivan şaşırmasın rengini söylersin :) gerci kapakta parça kodu yazar üstünde iice bakarsan sağına soluna...ben tşk ederim geçmiş olsun

Geri
Üst Alt