Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Sportourer 1.4 style

Bi deneyim ı silecek kolunun altını hiç dikkat etmemiştim.

Abi 1000 kilometre oldu bugun 350 tl lik benzin yaktı Şehir içi ve şehir dışı karma. Klima çoğunlukla açıktı.

Silecek kolunun altındaki reset düğmesi değil mi abi ? bana onun kilometre gibi bilgilerin sıfırlanacağını söylediler.

Ben orda düğme bile görmemiştim ama resetleme kısmı gösterge panelinin altındaki set 0/0 kısmı değil mi

Evet silecek kolu altındaki ok/reset kısmı doğru ortalamayı veriyor bende 8.3 cıktı mesela ortalama kısmına gelip o düğmeye basınca 2yazıyır üstte ve gerçek ortalam gelio

tüp taktırırsan rahatlarsın. bayağı kara geçiriyor araba...
Abi biraz daha böyle kullanıyım diyorum ilerde taktıracağım ama. Önceki aracım dacia sandero 2010 modeldi. Oda ortalama 30 kuruş yakıyordu ondan alışkınım biraz seatın performansı dacia ya 10 basar o yüzden fazlada yaksa hak ediyor.

Geri
Üst Alt