Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza sport degisim video su ( eski aracim 34 nnl 40 )

2 si bir birinden bagimsiz km tutuyorlar yani daha dogrusu alttakini sifirlamisim demek benzin alinca ondan o fark olusmus :) nerden dikkatini cekti o tebrikler walla ben simdi sen soyliyince gordum :) ya da soyle olabilir ben tamm 100 bine 200 m etre kalinca cekmisim fotoyu bak aklimi karistirdin benimde simdi :)

Ben ordaki matematiği öğrenmek istiyorum :D Peki hiç geri geri gittin mi ? Galiba biri geri gidince işlemiyodu

Ben ordaki matematiği öğrenmek istiyorum :D Peki hiç geri geri gittin mi ? Galiba biri geri gidince işlemiyodu

umut nereleri kurcalıosn bırak araba yapsın hesabını sen kafanı yorma:p ama matematik su geri gtmesiyle alakası yok metre hesabnden kaynaklanıo

bu arada araç gercekten evrim gecrmş ellrne saglık bir ibiza anccak bu kadar güzel olur ben modifiye diye ole abartılı bodykitler şişrilmiş marşpyller gazino gibi gözüken arabalara demem sade hoş on numara allah yeni aracınlada kaza bela wermesn

bu arada araç gercekten evrim gecrmş ellrne saglık bir ibiza anccak bu kadar güzel olur ben modifiye diye ole abartılı bodykitler şişrilmiş marşpyller gazino gibi gözüken arabalara demem sade hoş on numara allah yeni aracınlada kaza bela wermesn

cok tesekkur ederim sadelik onemli birseyler yaparken haklisiniz :)

araç ayrı güzel video ayrı güzel.eline sağlık..

Bu arabada tek sevindiğim bindiğin yanına kar kaldı kanka :cool: emeğine sağlık.. :eek:key:

Geri
Üst Alt