Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza sport degisim video su ( eski aracim 34 nnl 40 )

guzeldı guzel.su stoplardan alamadım ya bı tek o ukte kaldı bende:D

güzel olmuş video..
alıyorsun bakıyorsun besliyorsun büyütüyorsun sonra sonra ellere veriyorsun:(

Maşallah çok güzel olmuşş ama ben şunu anlamadım 99999 te alttaki km'n 388,8 ken acem 100000 de nasıl 390,0 oldu :confused: :eek:

Maşallah çok güzel olmuşş ama ben şunu anlamadım 99999 te alttaki km'n 388,8 ken acem 100000 de nasıl 390,0 oldu :confused: :eek:

2 si bir birinden bagimsiz km tutuyorlar yani daha dogrusu alttakini sifirlamisim demek benzin alinca ondan o fark olusmus :) nerden dikkatini cekti o tebrikler walla ben simdi sen soyliyince gordum :) ya da soyle olabilir ben tamm 100 bine 200 m etre kalinca cekmisim fotoyu bak aklimi karistirdin benimde simdi :)

ewet mehmet abi ozluyorum walla ilk arabamdi o ondan kaynakli da olabilir cok ii zamanlarim gecmisti o araba ile uni yi kazanmam gidip gelmem fln fistan anisi cok bende

İlkler hıcbır zaman unutulmaz her daım bır ızı kalır bu ıbızada cok guzeldı herkeste ız bıraktı

Geri
Üst Alt