Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza spoiler yardım

Emre272

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.seat grubuna yeni geçmiş bulunmaktayım.araç modelleri arasındaki farkları bilmiyorum. seat ibiza ile sc bagaj üstü aynı mı mesela.
2 adet tavan spoileri buldım.Rdx firmasının.bir tanesi orjinal servislerde satılan. diğeri ise benim istediğim.
Seat ibiza 5 kapıya olur mu siyah olan.Türkiye ye getiren bir firma var mı? yoksa yurtdışından getirmek istiyorum.
Benim aracıma uyumlu olup olmadığını öğrenmek istiyorum.herkese şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba emre...

Normal 5 kapılı hb kasa ile SC kasasının arka cam eğimi aynı değil dolayısıyla arka spoiler de onlara gore farklı.

Bende spoiler arayısı içerisindeyim. Serviste orjinalini takmayı düşünüyorum. Fibercilere yaptırmakta çözüm olmuyor. catlıyor kırılıyor vs

Getiren bir firma bilmiyorum ama bu güne kadar bulduklarım hep fiberdi... ondan seat servisine yoneldim bu aralar.

Merhaba Burak. hangisinin uyduğunu veya uyacağını bilsem yurtdışından getiririm.o sorun değil.Sadece model önemli.Ebay de 5 kapı için spoiler bulan varsa eğer forum içinde link paylaşımı yasak değilse paylaşabilirler mi? Golfun bütün parçalarını yurtdışından temin ettim.

Alper fotoğraftaki araç tek kapı.o spoiler her ikisinede oluyor mu?

tek kapı spoilerıyla 4 kapı spoilerı farklı arkadaslar, sakın ola aracınızın dısaındakı baska bı modelı denemeyın. Tek kapı spoilerı suan TR'de mevcut degıl ıstersenız ancak servısten sıparıs verıp yurtdısından getırtebılıyorsunuz. Fiber isterseniz 4kaapı mevcut yada servıse basvurabılırsınız. Yanlız bi tek kapı spoilerı bulamadım ya ona yanıyorum. Fiber icin Efe Polyestere bakmanızı tavsiye ederım.

300 tl ye flan geliyor sanırım bu dogrumu hesaplıyorum ?

ben yine orjinalini secerdim =)

Bu arada bu yabancı sitelerden orjinal kol dayamayı kaca buluruz ya.. bi arastırsak mı ?

Geri
Üst Alt