Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza ses sistemi yardım...

anfi varmı araçta ? istekler neler

amfi vs hiçbirşey yok :S sadece alana mp3 orjinal teyp var. ses sistemi fena değil ama ses 18-19 u geçince bozuyor. kalite azalıyor. düğün salonu olsun demiyorum arabanın içi ama kaliteli ve biraz daha güzel olsun yeter diye düşünüyorum.

ali fiyatlar değişir..kaç para ayırdığını söylersen yardımcı olmaya çalışırız..
şöyle örnek vereyim orjinal teybi çıkardım..yerine pioneer aldım ses değişti tabi kapılar mid takımı taktım..arkaya subbass ve sub ı besleyen amfi..
mid takımı pioneer den besliyordum sonra amfim yandı ve 4x bir amfi aldım kapıları da amfiden beslemeye başladım..ses çok çok daha güzel bir hale geldi..
eskiden ayrı çalan bas şu anda kapılar ile birlikte hareket ediyor..
fikir versin diye yazıyorum.
jbl gto 608c mid takım
infinity reference 1240 subbass
bas kabini
next 3000w pmpo mono anfi-bu amfi yandı..yaptırdım ama kullanmıyorum
vtrex 4 kanal amfi..
artı işçilik ile birlikte bana maliyeti..
1200 tl ye mal oldu bu fiyata yanan amfim de dahil..onu çıkarırsam
1000 tl diye düşün..bu üşte ölesine bir sistem

fikr verebilir

çok çok önü açık bir sitem bu müzik işi zevke dayalı olduğundan kim ne derse desin son nokta olamıyor. Aracımda 2500TL değerinde sistem var lakin kesmiyor sürekli daha üstünü arıyorum. Şöle bir gerçekte var ki artık kulak sese alışıyor zannediyoruz fakat duyu organlarımız yıprandığından ötürü arabada çalan ses yetmez geliyor malesef. Bunca zamanda şunu öğrendim diyebilirim almışken bir kere iyisini almak en ucuzu oluyor.

ali fiyatlar değişir..kaç para ayırdığını söylersen yardımcı olmaya çalışırız..
şöyle örnek vereyim orjinal teybi çıkardım..yerine pioneer aldım ses değişti tabi kapılar mid takımı taktım..arkaya subbass ve sub ı besleyen amfi..
mid takımı pioneer den besliyordum sonra amfim yandı ve 4x bir amfi aldım kapıları da amfiden beslemeye başladım..ses çok çok daha güzel bir hale geldi..
eskiden ayrı çalan bas şu anda kapılar ile birlikte hareket ediyor..
fikir versin diye yazıyorum.
jbl gto 608c mid takım
infinity reference 1240 subbass
bas kabini
next 3000w pmpo mono anfi-bu amfi yandı..yaptırdım ama kullanmıyorum
vtrex 4 kanal amfi..
artı işçilik ile birlikte bana maliyeti..
1200 tl ye mal oldu bu fiyata yanan amfim de dahil..onu çıkarırsam
1000 tl diye düşün..bu üşte ölesine bir sistem

fikr verebilir

yardımlar için tşkkrler. bnm o kadar verecek maddiyatım yok malesef :S ancak 250-300 civarında ne yapabilirim beklentilerim orjinalinden daha ii olsun sesi açtığımda kalitesi bozulmasın yeter :))

arkadaşlar benim aracım da 2011 referance sporttourer herhalde hoparlorler normal referance ile aynıdır
sadece önde hoparlor var 2 tanede ses vermeyen tweeter ses bana çok da yeterli gelmiyor orjinal yerlere uydurabilecek bir hoparlor arıyorum
bir yere sormuştum cadence 250w hop 150 tl dedi 180 w pıonner de 110 tl miş
sedece hoparlor değişsek + arkaya hoparlor atsak ses yükselir mi? woofer pek de düşünmüyorum gereksiz yer kaplıyor ve ben o kadar da ses açmam
bana hyundai getz in orjinal hoparloru bile yetiyordu tabi sony usb li bir teybe bağladıktan sonra orjinal teyp de sanki biraz yetersizdi onda

arkadaşlar benim aracım da 2011 referance sporttourer herhalde hoparlorler normal referance ile aynıdır
sadece önde hoparlor var 2 tanede ses vermeyen tweeter ses bana çok da yeterli gelmiyor orjinal yerlere uydurabilecek bir hoparlor arıyorum
bir yere sormuştum cadence 250w hop 150 tl dedi 180 w pıonner de 110 tl miş
sedece hoparlor değişsek + arkaya hoparlor atsak ses yükselir mi? woofer pek de düşünmüyorum gereksiz yer kaplıyor ve ben o kadar da ses açmam
bana hyundai getz in orjinal hoparloru bile yetiyordu tabi sony usb li bir teybe bağladıktan sonra orjinal teyp de sanki biraz yetersizdi onda

Sizi üyelerimiz bölümünde açacağınız bir konu ile tanıyabilirmiyiz?..

Geri
Üst Alt