Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza Sert Direksiyon

Serkanseyko

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracı aldığımda zaten pompada sorun vardı değişti falan ama hala direksiyon istediğim seviyede değil bana hala sert geliyor tabi ilk bozuk hali gibi değil ama kısacası beni yoruyor 2009 honda var üflesen dönecek vagcom diye birşey varmış onunla ayarlanıyor mu arkadaşlar bilginiz var mıdır ?

Vagcom aracın sadece yazılımını kontrol eden beyne hükmeder. Dediğiniz ayar vagcom ile yapılmıyor. Farklı markalar ile kıyaslamamak lazım. Bende clio 4 varken direksiyomu aşırı yumuşaktı. Leon aldım şimdi. Leon' un direksiyomu bana özellikle manevralarda ağır geliyor mesela...

Arkadaşlar aracı aldığımda zaten pompada sorun vardı değişti falan ama hala direksiyon istediğim seviyede değil bana hala sert geliyor tabi ilk bozuk hali gibi değil ama kısacası beni yoruyor 2009 honda var üflesen dönecek vagcom diye birşey varmış onunla ayarlanıyor mu arkadaşlar bilginiz var mıdır ?
artı direksiyon var bi knş onlarla size gerekli yardımı yaparlar 2004 leon var benimde normal araçlara göre sert ama uzunyolda bu dez avantaj oluyor benim için

yağ önemli kutuya ne konuldu...motora kamyon yağı koysan olur mu bunun gibi...

Orjinaliyle mi degişti orjinal diyipte orjinal olmayan bircok urun var piyasada sertligi bu etkiler benim dıreksiyon pompa da degişmiş orjinalinden az daha sert

yağ önemli kutuya ne konuldu...motora kamyon yağı koysan olur mu bunun gibi...

Yağ ne koydu hiç bilmiyorum satacagim zaten arabayı derdi hiç bitmedi birdahada Seat falan almam
[doublepost=1472978298,1472978264][/doublepost]
Orjinaliyle mi degişti orjinal diyipte orjinal olmayan bircok urun var piyasada sertligi bu etkiler benim dıreksiyon pompa da degişmiş orjinalinden az daha sert

Orjinali tepki vermedi ise yaramadı yani opel chip I takıldı

Geri
Üst Alt