Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seat ibiza şerit işlemi

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında SeFfAh tarafından paylaşıldı.

1. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    merhaba arkadaşlar

aracıma alttaki gibi şerit çekmeyi düşünüyorum , elimde beyaz karbon folyo var bu işlemi uygulamak istiyorum karbon folyo ile bu işlem uygulanabilirmi yada şerit için başka tür folyolar varmıdır ve bu işlemi yaptıkdan sonra trafikde acaba sorun teşkil edermi polisler tarafından durdurulup birde bunun için ceza yemiyelim :) bu arada ön kaputtan başlayıp üst tavan ve bagaj kapağına kadar yapmayı düşünüyorum

konu hakkında yardımcı olurmusunuz pazar günü bunu uygulamayı düşünüyorum : ))

15912180.jpg

2. M.Can

M.Can SCW Üyesi

102
    38
    28
    bence hoş duruyo ama trafikte sorun olur mu orasını bende merak ettim :)

3. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    güzel oluyo ama ben iki tane degil sag yada soldan bitaneyi daha çok seviyorum

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  4. hiSertkaya53

hiSertkaya53 SCW Üyesi

249
    89
    28
    Ruhsata çift renk işletmek gerekir

5. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    ruhsatamı işleticez yok daha neler , boyatmıyoz birşey yapmıyoruz altı üstü şerif çekilecek

6. hiSertkaya53

hiSertkaya53 SCW Üyesi

249
    89
    28
    Boyatmıyorsun haklısın ama araç çift renge giriyor muayeneden bile geçirmiyorlar diye biliyorum kıl polise denk gelirsen bağlıyorlar yoksa bende yapmayı ğlanlıyordum eski aracıma :)

7. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.533
    1.698
    113
    Normal şartlarda tavan kaplaması yapıldığında muhakkak işletmek gerekiyor. Sonuçta araç çift renk olmuş oluyor. Ama sizinkinde sadece şerit var, fakat yine araç çift renk oluyor. Yapılacak işlem çok uzun bir şeritten oluşuyor...bencede ruhsata işletmek gerekebilir.

8. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Ceza yememk için malesef ruhsata işletmen gerek birde aracın yapılı bir araç değilse hiç uğraşma yapılı bir aracın varsa renk katar

9. SeFfAh

SeFfAh SCW Üyesi

578
    172
    43
    vayy arkadaş hevesimizi kursağımızda bırakıyorlar : ( net olarak öğrenebileceğimiz bir yer varmı bunun için net cvp almak en mantıklısı görünüyor

10. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    şeritten ceza yemiş biri olarak al sana net cewap kardeşim.

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş