Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza Rötuş Kalemi

Bence sanayide 5 , 10 liraya küçük bir şişe alınır. Birde sulu boya fırçası. Daha ne olsun...

gerek yok oto boyacısına gidin aynı renkte rütüş boyası yapılır şişede 5 lira :) kaporta boyası istendiği zamanda boya koduyla boya hazırlanır hepsi bu.servisde bi dunya para isticekler tahmınım 50 lira civarı.serviste vardır
Bir de aracıma hiç fırça vurdurmamama rağmen dün güneş altında baktım. Örümcek ağı denen harelenmeler var. Bunu nasıl giderebilirim?

Bir de aracıma hiç fırça vurdurmamama rağmen dün güneş altında baktım. Örümcek ağı denen harelenmeler var. Bunu nasıl giderebilirim?
illa belli olur...nano iç dış kimyasala sokacaksın koruma atırırsan baya uzun zaman gider.fırca kullanmamaya bakın en temizi fiber süngerler var arac için köpüğü on numara dağıtıyor temizliyor ...artı fiber bezleri yıkayınca önce camları temizleyiniz sonra kaportaya vurun...yalnız şu var 1 liralık kendın yıka makınalarında devamlı görüyorum çamurlu aracı sula yıkamadan önce çok akıllı insanlar önce köpük sonra su 2 lirayla kurtuluyorlar ama.yanlış!!!
önce suyla yıkayacaksın camuru tozu gidecek sonra köpük sonrası tekrar su 3 posta 1 lira atman lazı ki arac iice temizlensin :) mikrofiber beze değen pislik silmeyle beraber kaportaya zarar verıyor maalesef...hepsi bu :)

illa belli olur...nano iç dış kimyasala sokacaksın koruma atırırsan baya uzun zaman gider.fırca kullanmamaya bakın en temizi fiber süngerler var arac için köpüğü on numara dağıtıyor temizliyor ...artı fiber bezleri yıkayınca önce camları temizleyiniz sonra kaportaya vurun...yalnız şu var 1 liralık kendın yıka makınalarında devamlı görüyorum çamurlu aracı sula yıkamadan önce çok akıllı insanlar önce köpük sonra su 2 lirayla kurtuluyorlar ama.yanlış!!!
önce suyla yıkayacaksın camuru tozu gidecek sonra köpük sonrası tekrar su 3 posta 1 lira atman lazı ki arac iice temizlensin :) mikrofiber beze değen pislik silmeyle beraber kaportaya zarar verıyor maalesef...hepsi bu :)
Ben de çok dikkat ettim buna ama maalesef yine de olmus. Artık yikamacilara da güvenmiyorum. Adamlar sözde sünger ile yıkıyor ama içinde taş kır hepsi var. Kaca mal olur dediğiniz işlem acaba? Bir de bu 3m nin hızlı cilasi vs ise yarar mı?

Geri
Üst Alt