Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT IBIZA Orj. teyp değiştirme konusunda fikir lütfen...

sariugur

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, bir konuda hem fikrinizi hem de teknik deneyiminizi sormak istiyorum. 2013 fr ibiza'ma sony xs-gs1621 kolonlar takdırmıştım, şimdi teybide yine sony dsx-a400bt modeli ile değiştirmek istiyorum ama malumunuz orjinal teyp konsolu kendine has bir şekle sahip ve çerçeveden ötürü montaj da veya sonrasında uyumsuzluk yada boş alan vs. kalır mı kalmaz mı kestiremiyorum. öyle bir durum olması durumunda bunun bir alternatifi ya da harici çerçeve takılabilmesi mümkün müdür? çünkü yine sitelerde çift din yuvalı çerçevelerde ekstradan satılmakta. böyle bir parçaya da mı ihtiyacım olacak? Şimdiden teşekkürler herkese...

boş kalmaz, harici çerçeve takılabilir hatta pandizotçular çerçeve yapıyorlardı uygun şekilde, sony takacağına, ibiza 2013 uyumlu multımedia taksan daha rahat edersin.

orjınal aksesuar cerceveler mevcut serviste biraz tuzludur ya da ne nedir bilmiyorum...multımedya kullanın bence

Multimedya teyplere de baktım, biçok fonksiyonlu ve ekranlılar evet. Ama asıl aklımı çelen ses çıkışları, arabada güzel bi çift kolon var ve tam randıman için güçlü bir çıkış lazım. Multimedyalardaki o kaliteye emin olamıyorum birtek, yazıyor güçlü çıkışlı vs. diye ama bilemediğim markalar olduğu için. Mesela avgo'nun bu modeli aklıma yatmıştı ancak tv-navigasyon-web vs. gibi özellikleri ayda yıla bir hatta nerdeyse hiç kullanmicağım için o kadar para verip de standart teyp gibi ses çıkışı alıcaksam anlamı yok. Bu konuda ne dersiniz?

bak mesela konularımda var...cordobanın orjınal teypine aracın kendi orjınal hoporleri toplam 6 + ekstra pıonner twitter etti 8+ fındık kurdu alpine 815 modeli kendinden amfili.. sadece ön pencere açık oldu mu cok tatlı abartısız mukemmel bas ve tiz alıyorum...sadece elektrik yükü fazla tesisatı rahatlatan cıhaz bağlayacam...şuan memnunum..onemli olan doğru cıhazları bulabilmek
Multimedya teyplere de baktım, biçok fonksiyonlu ve ekranlılar evet. Ama asıl aklımı çelen ses çıkışları, arabada güzel bi çift kolon var ve tam randıman için güçlü bir çıkış lazım. Multimedyalardaki o kaliteye emin olamıyorum birtek, yazıyor güçlü çıkışlı vs. diye ama bilemediğim markalar olduğu için. Mesela avgo'nun bu modeli aklıma yatmıştı ancak tv-navigasyon-web vs. gibi özellikleri ayda yıla bir hatta nerdeyse hiç kullanmicağım için o kadar para verip de standart teyp gibi ses çıkışı alıcaksam anlamı yok. Bu konuda ne dersiniz?

bak mesela konularımda var...cordobanın orjınal teypine aracın kendi orjınal hoporleri toplam 6 + ekstra pıonner twitter etti 8+ fındık kurdu alpine 815 modeli kendinden amfili.. sadece ön pencere açık oldu mu cok tatlı abartısız mukemmel bas ve tiz alıyorum...sadece elektrik yükü fazla tesisatı rahatlatan cıhaz bağlayacam...şuan memnunum..onemli olan doğru cıhazları bulabilmek
Aynen öyle, bir de konu ses olunca yazılıp çizilenlerden çok duyanlardan haber almak istiyor insan çünkü kağıt üstünde herşeyin açıklaması güzel. ama sonuç gerçek sese geldiğinde aradaki fark yapılan uğraşa değip değmiyor mu belli olmuyor işte. O multimedya teyp'leri kullananlar hep güzel özelliklerini övmüş ve sorunsuz çalışıyorlar ama ben duyduğum sesin kalitesinde öncelikli düşünüyorum hep işte :)

Aynen öyle, bir de konu ses olunca yazılıp çizilenlerden çok duyanlardan haber almak istiyor insan çünkü kağıt üstünde herşeyin açıklaması güzel. ama sonuç gerçek sese geldiğinde aradaki fark yapılan uğraşa değip değmiyor mu belli olmuyor işte. O multimedya teyp'leri kullananlar hep güzel özelliklerini övmüş ve sorunsuz çalışıyorlar ama ben duyduğum sesin kalitesinde öncelikli düşünüyorum hep işte :)
abicim sesden kalite istiyorsanız track dinleyeceksiniz...diğerleride kalitelidir ama track başka...cunku ınternetten ınen muzıkten hayır gelmez...kulağa bile gec şişiriyor track :)

abicim sesden kalite istiyorsanız track dinleyeceksiniz...diğerleride kalitelidir ama track başka...cunku ınternetten ınen muzıkten hayır gelmez...kulağa bile gec şişiriyor track :)
Yani beleş mp3lerden değil zaten, benim albümlerim flac. telefondan dinliyorum, düşük kalitede kendi halindeyken bile tizleyen kulak tırmalayan şeyleri asla :)

Geri
Üst Alt