Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza orjınal tepy arıyorum !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Arkadaslar teypımın tripotu bozuldu sesı sureklı gıdıp gelıyor.elınde orjınal ibiza teypı olan varsa goruseblırz mp3 calan modelden olan varsa dahada guzel olablır :)

Arkadaslar teypımın tripotu bozuldu sesı sureklı gıdıp gelıyor.elınde orjınal ibiza teypı olan varsa goruseblırz mp3 calan modelden olan varsa dahada guzel olablır :)

Bi elektronik tamircisine götür yada varsa çevrende birisi tripod alıp takar çok zor değil.

xx

malıyetlı bıseymıs dıe duydumda 50 60 lıra ıstıolarmıs tamırıne dedım okdr verene kdr mp3 calanını bulurz belkı :D

Sanmam basit bi parçadır o Karaköy Selanik yada Karaköy pasajlarında o malzemeyi çok ucuza bulursun.Ama parçayı çıkartıp götürmen lazım dediğim gibi işi bilen birisi varsa o parçayı rahatlıkla değiştirir.
Hatta sana şunu söyleyeyim belki parça bile gerekmez üzerindeki lehimlerde sorun olabilir soğuk lehim vardır.Hiç içini açıp baktınızmı?

xx

Sanmam basit bi parçadır o Karaköy Selanik yada Karaköy pasajlarında o malzemeyi çok ucuza bulursun.Ama parçayı çıkartıp götürmen lazım dediğim gibi işi bilen birisi varsa o parçayı rahatlıkla değiştirir.
Hatta sana şunu söyleyeyim belki parça bile gerekmez üzerindeki lehimlerde sorun olabilir soğuk lehim vardır.Hiç içini açıp baktınızmı?

xx

hıc acmadım ıcını engın abı normal kullanırken bısı yok cd yı taktıgım zman gıdıp gelıyor kısılıp acılıyor kendı kendıne cd yokken ıcınde ama prblem yok

Cd çalarkenmi yoksa içinde cd varkenmi yapıyor, yani içinde cd var ama radyo dinliyorsun yinede yapıyormu?

xx

Cd çalarkenmi yoksa içinde cd varkenmi yapıyor, yani içinde cd var ama radyo dinliyorsun yinede yapıyormu?

xx

evt abı ıcınde cd var radyo dınlıorm yapıyor cdyı cıkarp takıorm bıanlık duzelıo snra yıne oluyor ama cd ıcınde yokken hıc olmuyor

Orjinal olması gerekmiyosa güzel bi teyp al....:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt