Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibıza LPG Dönüşümü Tamamdır, Ayrıntılar Burada

Lpg candır @ULU kardeşim. Bu hafta sonu İzmidesin o zaman :)))
Güle güle kullan.. Tamam da 20 tl ye 100 km baya iyiymiş ya... Ben tamamen şehiriçinde 90 tl ye 400 km gidiyorum...

eyvallah Yavuzcum :) bayağı bi sevindirik oldum yani, izmirde buluşmalara katılabilirim :)

Ulu abi hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle:) benimde niyetim var ama motor garantisi bitince taktiracağim kismetse.. devir ekonomi devri:) benzinde 0.37 krs altına dusemiyorum..

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayirli olsun

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ulu abi hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle:) benimde niyetim var ama motor garantisi bitince taktiracağim kismetse.. devir ekonomi devri:) benzinde 0.37 krs altına dusemiyorum..

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eyvallah gökhancım :) benim bitti garanti hemen işe koyuldum 50 tl kar ettim bile nerdeyse :) allah kaza bela vermesin :)

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Geri
Üst Alt