Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibıza LPG Dönüşümü Tamamdır, Ayrıntılar Burada

Hayırlı olsun inşallah bende taktırsammı acaba diye çok gitgel yaşıyorum. Nekadara takıldı markası ney sana zahmet öğrenebilirmiyim. Açıkçası arabanın sağını solunu açıcaklar kurcalayıp kescekler diye üzülüyorum bide içim elvermiyo

Hayırlı olsun inşallah bende taktırsammı acaba diye çok gitgel yaşıyorum. Nekadara takıldı markası ney sana zahmet öğrenebilirmiyim. Açıkçası arabanın sağını solunu açıcaklar kurcalayıp kescekler diye üzülüyorum bide içim elvermiyo

teşekkürler, landirezo takıldı, 1500 tl mal oldu, ben geç bile kaldığımı düşünüyorum şuan

İyiymiş bildiğim kadarıyla italyan markası. Kaliteli bişii olması lazım. Tekrardan hayırlı olsun.

@ULU abi hayırlı olsun tüplü elitlerden oldun sende :) tabi olaya birde emisyon açısından bakmak lazım elit kesim emisyona dikkat eder :D

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
@ULU abi hayırlı olsun tüplü elitlerden oldun sende :) tabi olaya birde emisyon açısından bakmak lazım elit kesim emisyona dikkat eder :D

budur işte bakış açısı :):) teşekkür ederim sevgili serhatcım arzu edersen seni her sabah evinden işine bırakabilirim :)

evden işe TDI yetişemiyor LPG yi yormayalım malum 130 Km :)

Geri
Üst Alt