Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza Lastik tavsiyesi

Orjinal ebatlardan yana tercihinizi kullanmanızı öneririm. Çok gerekli kalmadıkça ebat değiştiğinde yakıt, hız göstergesi, yol tutuş gibi parametreler değişkenlik gösterir ki genelde orjinal değerler birçok hesap sonucu kullanılmıştır. bizim 55 yanaklar konforda geri kalsada yol tutuşta çok önemli bir faktör oluyor. fiyat farkı var malesef ara ölçü olduğundan.

bu arada bridgestone alacaksanız potenza adrenalin tercih etmeyin. Ben öyle bir hata yaptım ve şuan yani kış şartlarında yol tutuş çok zayıf. tam bir yaz lastiği yazın çok memnundum fakat geç ısınma sorunu oldugundan kışın sıkıntılı. turanza öneriririm şimdiden her ne lastik alırsanız hayırlı olması dileklerimle..

Starmaxx ST730 Kullanıyorum 205/45/17 ölçülerde +spor yay la baya bi sert , çok sert çukurlara girmeme rağmen bana bi sıkıntı yaratmadı V desen olduğu için ses yapıyor biraz. onun haricinde iyidir.

lastik ebatların orijinal olsun eğerki yanağın inceyse mıcheline bulaşma lassa conti goodyar v.s markaları da değerlendir. ama brigenstone de ben memnun değilim ha ankara şamyeli ha brigestone sırf naylon

Geri
Üst Alt