Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza konusunda yardımınıza ihtiyacım var :)

Eyvallah kardeşim hayırlı geceler :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi geceler arkadaşlar. Öncelikle tanışma bölümünde de bahsettiğim üzere salı günü bir problem olmazsa Seat İbiza 1.4 style modelinden alacağım. Kafama takılan birkaç konu var bu konular hakkinda sizden bu güzel forumun güzel üyelerinden yardım istiyorum :)
1. Sorum benim ilk aracım olacak sigorta ücreti ilk araç olduğundan biraz masraflı oluyormuş sanırım. Tahmini olarak ne kadar tutar sigorta ücreti ?
2. Sorum lastikler konusunda. Aracın kışlık lastikleri yokmuş aracı aldığım gibi ilk gideceğim yer iyi bir lastikçi olacak. Bunun tahmini ücreti ne kadardır ? 2. El iyi lastikler satan yerlerde var oralar da olabilir nerden almamı önerirsiniz ? Varsa tanıdığınız direkt oraya gidicem :)
3. Olarak ise modifiye ve en heyecanlandığım kısım da bu tabiki :)) Araç beyaz renkte araç için birkaç ufak dokunuş düsünüyorum bunları topluca yaptırabileceğim yerler önerirseniz sevinirim :)
Yaptıracaklarım şunlar :
- Aynaları Siyah renkte sanırım pianoblack yada buna benzer bişey oluyor sanırım yaptırıcam
- Aynı şekilde buna tavanı da ekleticem
- Camları önler 2 arkalar 3 numara film yaptırmayı düşünüyorum
- Ön tampona parlak siyah ön lip diyorlar o parcadan taktırıcam
- Arka tamponun orta kismi siyah oraya da çift egzozlu difüzör taktırmayı planlıyorum
- Kapı kollarını krom yaptırmak istiyorum
- Bu bagajdaki İbiza yazısının altına krom bir parça takıyolar ondan da taktırıcam
- Çupra marşripiyel ( bunun da nasıl yazıldığını bilmiyorum :)) ) yanlara taktırmayı düşünüyorum.
- Krom kapı ayak basma yerlerine ibiza yazılı parçalardan takıyorlar onlardan taktırıcam
- Ön far ve stopları karartmayı da düşünüyorum
Şimdilik bu kadar aracın üzerindeki hayallerim ve fantezilerim diyelim :) bu işlemleri topluca yaptırabileceğim bi yer var mı ? Ve tahmini ne kadar tutar ? Sürekli para konusuna değindim çünkü çekeceğim parada bunlar da ek olacak. Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum bayağı bi uzattım kusura bakmayın :) hepinize iyi geceler dilerim bu güzel forumun güzel insanları artık bende varım

Öncelikle hayırlı olsun güzel günlerde kazasız belasız kullanırsınız inşallah.
Lastiklerde şuan 215x45x16" ebatlarında lastik kullanıyorum Michelin Pilot Sport 3 yol tutumu vs gayet iyi çok memnunum. Yan aynaları griye boyayıp kapı kollarını gövde rengine boyatırsanız daha şık olacağını düşünüyorum bu yaza doğru bende bu şekilde yaptıracağım fakat yine zevkinize kalmış bir durum. Krom olayında aracın genel olarak bakıldığında krom kullanılmadığı için sırıtacağı yönündeyim. Tabi ki her şey zevk işidir size kalmış bir şey benim düşüncelerim bu kadar :)

Aracını al gerisi gelir kardesim kaplamalar dan tut difrizörden tut Yaylardan jantlardan paspaslardan cam filmden hepsi mevcut hallolur.. Kaplama piano plack benim içim yardıncı olurum anadolu yakası bostancı yer :)

Aracını al gerisi gelir kardesim kaplamalar dan tut difrizörden tut Yaylardan jantlardan paspaslardan cam filmden hepsi mevcut hallolur.. Kaplama piano plack benim içim yardıncı olurum anadolu yakası bostancı yer :)
Reyiz adam yamuk yapti ya arac ariyorum

Geri
Üst Alt