Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza kolçak yüksek fiyat sorunu...

250 liralık armster gayet kaliteli başarılı bi ürün ben kullanıyorum cordide.orjınal el freni bile içeri aldı tak diye.bi vida gözüküyor dışarıda kalıyor dıye 400 de verilmez.zaten 4 adet vida koltuk arasında kalıyor gözükmüyor

vallaha bugün aldım 400 tlye çokta hoşuma gitti orjinal umarım pişman olmam
250 liralık armster gayet kaliteli başarılı bi ürün ben kullanıyorum cordide.orjınal el freni bile içeri aldı tak diye.bi vida gözüküyor dışarıda kalıyor dıye 400 de verilmez.zaten 4 adet vida koltuk arasında kalıyor gözükmüyor

Adam orjinalini almış. Çakmasından iyidir heralde ya da neyse ne. Adam almış şimdi hevesini kursagında bırakmaya çalışmak nedir ?
Aynı mesajı iki defa ve birini alıntı yaparak yani ürünü aldıgını bildigi halde......

Hocam tekrar hayırlı olsun. Hiçbir ürün orjinali gibi olmaz. Güle güle kullanın.

Adam orjinalini almış. Çakmasından iyidir heralde ya da neyse ne. Adam almış şimdi hevesini kursagında bırakmaya çalışmak nedir ?
Aynı mesajı iki defa ve birini alıntı yaparak yani ürünü aldıgını bildigi halde......

Hocam tekrar hayırlı olsun. Hiçbir ürün orjinali gibi olmaz. Güle güle kullanın.
forum bazen takılı kalıyor.klavyede yanlış yerlere basmısım üst üste yazdı.haklısın kardeşim kusura bakma.bazıları aldım dıyor hala almamış oluyor sıkıntı yok hacım kolay gelsin :D

teşekkür ederim arkadaşlar...orjinal kol dayamada yükseklik ayarıda var öne doğru baya iniyor...istediğin gibi ayarlıyorsun...çok memnunum zaten 490 tl dedi servis 400e zor indirdiler...hayırlısı olsun

Emin ol pişman olmazsın zamanında 525 TL gibi fiyatlara leonların ki satılıyordu hiç biri bunlar kadar orjinal durmuyor. Güle güle kullanın.

Emin ol pişman olmazsın zamanında 525 TL gibi fiyatlara leonların ki satılıyordu hiç biri bunlar kadar orjinal durmuyor. Güle güle kullanın.
teşekkür ederim hocam sağolasın...leonun ki şu an 750 tl dedi ordaki görevli artık taktırdım bakalım ilk uzun yolda faydasını görürüm inşallah

adam sıfır araç almış 150 liranın hesabını yapıpta zamanla derisi soyulacak mal alacağına orjinal almakla güzel yapmış. hayırlı uğurlu olsun. darısı başımıza :)

Kolcagin hayirli olsun dostum. Resim ellerden sevinirim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt