Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Klima Sorunu

Koskoca İstanbulda şu adama Allah rızası için yardım edecek yok mu?

Herkez bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyor Allah razı olsun ama bu şekilde sonuç alamıyorum ki ben bana klimadan çok iyi anlayan dürüst tokatçı olmayan bi tamirci lazım forumda olmasa bile hiç tanıdıkta mı yok arkadaşlar çözemedim bir türlü sorunu sinir oldum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oto klimacısi sadece klima ustasi isini yaparsa duzgun yapar

Konuyla alakalı olarak; Araba çalıştıktan ne kadar sonra klima soğutmaya başlıyor sizin ? 10-15 dakika sonra çok soğuk üflemeye başlıyor. Normali böyle midir ? filtreler falanda yeni değişti acaba klima gazıyla mı alakalı ?

Sorunum için arkadaşın dediği yere gittim hortum içleri zift gibi resmen yıkanması lazım dedi ayrıca konjector ve radyatör değişecek dedi toplamda 1800 TL masraf çıkarttı tabiki yaptıramadım fiyatta çok fazla geldi
1800 e araba var kardeşim soyguncu olmasın bunlar.iyi araştır daha yaz'a var
[doublepost=1488373032,1488372909][/doublepost]
Konuyla alakalı olarak; Araba çalıştıktan ne kadar sonra klima soğutmaya başlıyor sizin ? 10-15 dakika sonra çok soğuk üflemeye başlıyor. Normali böyle midir ? filtreler falanda yeni değişti acaba klima gazıyla mı alakalı ?
normali bu değil anında soğuk üflemesi lazım hemen açınca soğuk buz gibi yapması lazım 1 dk sonrası dahi değil kardeşim.

evet seninki gazdan kaynaklı gibi görünüyor.max 100 tl ye gazı doldur buz gibi olur inşallah.iyi serinlemeler şimdiden:))

1800 e araba var kardeşim soyguncu olmasın bunlar.iyi araştır daha yaz'a var
[doublepost=1488373032,1488372909][/doublepost]
normali bu değil anında soğuk üflemesi lazım hemen açınca soğuk buz gibi yapması lazım 1 dk sonrası dahi değil kardeşim.

evet seninki gazdan kaynaklı gibi görünüyor.max 100 tl ye gazı doldur buz gibi olur inşallah.iyi serinlemeler şimdiden:))
Teşekkürler hocam :)

Türkiye'nin neresinde olursanız olun yıllardan beri araba alıp satıyorum değiştiriyorum kendini usta sanan insanları çok gördüm.arkadaşın olayından anlıyoruz bu demekki her yerde böyle Samsun İstanbul farketmiyor. sen klima için gidiyorsun sana radyatör diyor eğer biraz saf olsan hemen atlayıp yalandan yere çoluğun çocuğun rızkını vereceksin.Allahtan değilsin.bu sahte çakma ustalara yazıklar olsun. sanayi çevreleri bunlardan kaynıyor tek tük iyiler var da denk gelmek lazım

İstanbul zeytinburnuna yakın var mı tanıdığınız usta benim klima hiç sogutmuyor gazda koyduk nafile

Seat Cordoba Signo 1.4 Otm.

Geri
Üst Alt