Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat İbiza Klima Sorunu

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında Serkanseyko tarafından paylaşıldı.

1. Serkanseyko

Serkanseyko SCW Üyesi

41
    23
    8
    Arkadaşlar 2006 model ibizam da klima soğutmuyor yan taraflardan hava geliyor ama ılık ortalardan hiç hava gelmiyor klima gazı full filtreler falanda değişti sorun ne olabilir birde istanbul avrupa yakasında önerebileceğiniz klimadan çok iyi anlayan biryer var mıdır birkaç yere gittim çözemediler çünkü sorunu

Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.
  2. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.532
    5.834
    113
    kardeşim klıma boruları falan tıkanmış yada catlak olabılır bagcılar gungören sanayıde emrah var oto barem 0535.887.18.95 selamımı söyle gereken neyse yapar geçmiş olsun

3. Serkanseyko

Serkanseyko SCW Üyesi

41
    23
    8
    İlginiz için teşekkür ederim arkadaşı aradım cumartesi izine ayrılıyormuş ama arkadaşlar yardımcı olurlar dedi cumartesi gideceğim inşallah fazla bi masraf çıkmaz teşekkür ederim

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
    Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.
  4. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.779
    5.616
    113
    Geçmiş olsun klima hortumlarında yada acıp kapayan klepe motoru işlevini yapmıyordur biran önce çözülür umarım sorununuz

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Serkanseyko

Serkanseyko SCW Üyesi

41
    23
    8
    Sorunum için arkadaşın dediği yere gittim hortum içleri zift gibi resmen yıkanması lazım dedi ayrıca konjector ve radyatör değişecek dedi toplamda 1800 TL masraf çıkarttı tabiki yaptıramadım fiyatta çok fazla geldi

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi
    Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  6. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    ılık gelmesiyle zift nedir anlam veremedim...hayır arkadaşım klima radyatörün kurutucu filtresi drayer var o tıkalısa ılık üfürür.konuyla alakalı konumda mevcuttur...kaçak yoksa komperesor sağlamsa,gazınız yenise filtredir.kurutucu filtreyi kimse bilmez.usta para kazanma telaşında...kolay gelsin

7. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

797
    496
    63
    konjector ve radyatör o kadar para tutmaz. hacım dikkat et

8. Serkanseyko

Serkanseyko SCW Üyesi

41
    23
    8
    Bu iş için kime gideceğim arabayı kime göstereceğim şaşırdım artık görüyorsunuz 1800 TL fiyat çıkartıyorlar yok ki düzgün biri bi akıl verin ne yapmam gerekiyor kime göstereyim

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

797
    496
    63
    Ankara tarflarına yolun düşse hallederdik

10. Serkanseyko

Serkanseyko SCW Üyesi

41
    23
    8