Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT Ibiza kapı koruma çıtası!!

inanın ben aracı biryere park ettiğimde aklım araçta kalıyor ve biri kapısını açarken sürtmesin diye geniş yerlere park etmeye çalışıyorum. ya ikimiz abartıyoruz ya da millet çok önemsemez davranıyor...

inanın ben aracı biryere park ettiğimde aklım araçta kalıyor ve biri kapısını açarken sürtmesin diye geniş yerlere park etmeye çalışıyorum. ya ikimiz abartıyoruz ya da millet çok önemsemez davranıyor...
Kardeşim sakınan göze çöp batar misali bende cok dıkkat edıyorum ama öküz cok memlekette malesef benimde kapıma carparak ezmişler

Beni EDS ler iyi tanır

altı üstü 150 tl verip arabayı koruycaz ama kimse yanaşmadı.. Dadaş34 sende varmısın almaya bizimle.

Kardeşim sakınan göze çöp batar misali bende cok dıkkat edıyorum ama öküz cok memlekette malesef benimde kapıma carparak ezmişler

Beni EDS ler iyi tanır
ahmet bey eğer düşünürseniz bikaç isim daha toplayıp fiyat alıcaz. 150 tl çok değil bence düşünün derim

Kardeşim ben düşünmüyorum pek araçta cıta hoşuma gitmiyor

Beni EDS ler iyi tanır

Bu citalar ne oldu acaba?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

özellikle şirket araçlarını kullanan zirzoplar.
Bence sirket aracı kullanımında şirketlerin veya devletin kurallar uygulaması lazım. Araç kendilerinin olmadığı için aracı çok hor kullanıyorlar. Araca zarar vermeleri bir şey değil. Trafikte öyle felaket kullanıyorlar ki... Bazen yolda sıkıştırıyor bazen deli gibi kullanıyor. Yani etrafa tehlike saçıyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt