Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT Ibiza kapı eşiği

berat06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar SEAT Ibiza kapı eşiği fotoları paylaşmıştım sanırım ilksayfada gözükmüyor görmek isteyenler için ön ve arka kapı olarak yeniden yüklüyorum, Başkaları gibi nerden aldığımı saklamıyorum kaliteli ve güzel ürünleri herzaman burda paylaşmaya varım, beğenip almak isteyenlere özelden irtibat telini verebilirim görüşebilirler aldığım firmayla..

Tekrardan hayırlı olsun ben servisten almıştım 35tl gibi bir para vermiştim

Güzel olmuş güle güle kullan

Beni EDS ler İYİ tanır

Ibizanin serviste sormustum gecen aylarda yok demislerdi olsada pahali olur , benim taktigim urun cok kaliteli burdan bicok kisi aldi 39tlye eger istersen ozelden bana yaz sana tel veriyim gorusursun

Son düzenleme:
Kapı eşikleri sipariş verdikten 2 gün sonra geldi ama ancak takabildim. Ürünler gerçekten kaliteli, tekrar teşekkür ederim @berat06 :)IMG_1361.JPG IMG_1362.JPG

Geri
Üst Alt