Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT Ibiza kapı koruma çıtası!!

berat06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biliyosunuzki hepimiz kimi zaman araçlarımızı AVM'ler olsun ne bileyim dar yerler olsun sıkışık yerlere park ediyoruz. Sonra aracımızın başına geliyoruz Biri kapısını açarken bizim aracımızın kapısına vurmuş içine gömmüş falan filan benim çok geldi başıma. Şimdi kapı koruma çıtası diye bişey var krom aracımıza da çok yakışıyor. Leonun var ama sanırım ibizanın şuanda yok. Araştırdım S-Dizayn krom oto aksesuarda Tolga bey diye biriyle görüştüm. Leonlara falan yapıyorlarmış. Dediki ibiza içinde talep fazla olursa onunda üretimini yapıp seat clup world üyelerine uygun fiyatla yaparız. Ayrıca herhangi bir başka sipariş verme imkanızda var. Resmi yüklüyorum aynen onun gibi ibiza modeli olarak yapacaklar. Ne diyosunuz ben araba için çok gerekli bişey olduğunu düşünüyorum toplanıp bir sipariş verdirelim. Hepimize uygun fiyata gelsin diyorum.

Bence arabaya zarar geleceğine boyası gideceğine bunu alıp takmak lazım. Ne kadar fazla olursak okadar iyi bizim için ona göre artık bize bir indirim yapacaklar.

Afedersınız okadar cok ayı varkı ne yaparsanız yapın bişekilde kapısını çarpıp aracınıza zarar verıyorlar malesef

Beni EDS'ler İYİ TANIR

özellikle şirket araçlarını kullanan zirzoplar.

Ya abi korkudan varya arabayı biyere bırakmıyoruz. Bilerekmi yapılıyor nedir anlamadım. Forumdaki yönetici arkadaşlarında yardımlarıyla şunlardan sipariş verebilsek azda olsa belki korumuş oluruz..

Valla ben sitede oturuyorum milletın arabasına not yazıp bırakmaktan bıktım usandım adamlar hergun kapıya çarpıyorlar

Beni EDS'ler İYİ TANIR

Evet arkadaslar hepimizin muzdarip oldugu bir konu, bu cita az da olsa koruyacaktir.bakalim kackisi almaya karar vericek. 1 benn:)

Bende alabilirim kapıların başına bir iş gelmeden..Adımı yazabilirsiniz.

Almak isteyenler arkadaşlar herkes mesajda alıcam diye yazsın ona göre sayı verelim.. Şuan 4 kişi falan olduk sanırım

Geri
Üst Alt