Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT İbiza GTI 16v Cupra2

o arabanın ılanındakı kadar yurumedıgını duydum goren arkadaslarımdan.B de Cupra.nettekı gıbı b anlatımı da yok arabanın,ne nasıl yapılmıs ne almıs ne vermısler hıc bseyı yok ortada

Cem özer in kardeşi burak tanıyordu araçta ko3 vardı sanırım ve forget pistonlar çok fazla basınçta yürümediğini biliyorum az bi basınçla yürütülüyodu ama detaylı bilmiyorum...

Bu arabanın ingiltere ve amerikada çok fazla modifiye edilmiş örneği var..
Ya GT28'i takıp devam ediyorlar.. ABF'nin apak flowunun çok iyi olduğunu ve verimli olduğunu söylüyorlar..
Ya da colombo & bariani egzantrik, polishlenmiş gaz kelebeği, emme manifoldu, egzoz, filtre ve beyin... Bir kısımda ayrıca ITB' de var.. He ITB'siz 200 hp lere ulaşmak mümkün.. ITB ile iyice sapıtık bişey olur..
Türkiye'de yapan bi delikanlı göremedik :D

Ya GT28'i takıp devam ediyorlar.. ABF'nin apak flowunun iyi olduğunu ve verimli olduğunu söylüyorlar..
Ya da egzantrik, polishlenmiş gaz kelebeği, emme manifoldu, egzoz, filtre ve beyin... Bir kısımda ayrıca ITB' de var.. He ITB'siz 200 hp lere ulaşmak mümkün.. ITB ile iyice sapıtık bişey olur..

Ya GT28'i takıp devam ediyorlar.. ABF'nin apak flowunun iyi olduğunu ve verimli olduğunu söylüyorlar..
Ya da egzantrik, polishlenmiş gaz kelebeği, emme manifoldu, egzoz, filtre ve beyin... Bir kısımda ayrıca ITB' de var.. He ITB'siz 200 hp lere ulaşmak mümkün.. ITB ile iyice sapıtık bişey olur..

Param olsada ben alsaaaam:)

Benimde beğendiğim bir araç cupra 2 özellikle cordoba sxleri seviyorum. Gerçi onlar cupra olarak geçmiyor ama? eminde değilim :)

Ayberk maşallah çok temiz duruyor aracın. Kazasız belasız kullan.

Benimde beğendiğim bir araç cupra 2 özellikle cordoba sxleri seviyorum. Gerçi onlar cupra olarak geçmiyor ama? eminde değilim :)

O Cordoba'lar SX olarak geçiyo evet. Onlar da çok şık. Cupra'ları makyajlı kasalarında var, 1.8T motor ile :)

O Cordoba'lar SX olarak geçiyo evet. Onlar da çok şık. Cupra'ları makyajlı kasalarında var, 1.8T motor ile :)

Cordoba SX'in içinde ve dışında ufak tefek eksikler var Cupra2'ye göre..
Örneğin arka viraj demiri yok.. Koltukları biraz dandik, emniyet kemerleri kırmızı mı, emin değilim..
Cordoba SX, Cupra2 kadar özenilmiş bir araç değil malesef.. Sahibinden.com'da izmir'de bi tane var kiremit rengi, 2 sene önce alacaktım ucundan dönmüştüm, hala satılık sanırım :D

Makyajlı kasada 1.8T var evet.. Ondan Türkiye'de bilinen 1 tane var, draglara falan girmiş, 200.000+ km de bir araç. Başka da ne gördüm ne duydum. Ama olsa tadından yenmez :)

Bende bindim ve inceleme şansı bulmuştum Gerçekten süper bir araç Ciğerli olarak tabir ettiğimiz bir ABF motoru war ;)

Geri
Üst Alt