Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Gizli Özellikler

Beyinsel de olabiliyor benim aracım 2013 model st Style ibiza 2014 referance modeli ile açılmayan bir çok özellik bende var ibre selam verme dönüşe duyarlı sisler arka stop lambasının 100 km de ani fren yaptığında reflektör gibi çakması ve yağmur sensörü yağmurda 4 cam ve aynaların kapanması kapıları açtığımda sislerin yanması sisler açıkken sellektor yaptığımda sislerin sonmesi gibi özellikleri actirdim

16cdf48

Üstadım iyi güzel söylüyorsun da benimde derdim bu koskoca İstanbul da kim kaça açar onu araştırıyorum ama bir türlü bulamadım. Bir bulsam neler neler açtırıcam ahhhh ahhhh :)

Üstadım iyi güzel söylüyorsun da benimde derdim bu koskoca İstanbul da kim kaça açar onu araştırıyorum ama bir türlü bulamadım. Bir bulsam neler neler açtırıcam ahhhh ahhhh :)
İstanbul tarafında dediğim gibi Ender Elektronik var Maltepe'de ve Seat'ın distribütörlüğünü yapmakta yetkili servis önerdiğine göre bence iyidir iletişime geçerek fiyat hakkında bilgi almanız en doğrusu olacaktır.

Kilitler kumandaya basinca korna sesiyle acilir oldu ..
Otoyol sinyal sayisi artti 3 iken 4 e 5 e cikarabiliyosun..
Viraja duyarli sis fari..
Amerikan park..
Kumanda kilidiyle acilir kapanir camlar..
Emniyet kemeri uyarisi iptali .. Hatirladigim kadariyla bukadari

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
eyvallah, eline sağlık.ben hiç bişey açılmıyo biliyodum, bi araştırayım o zaman:)

SEAT İBİZA 2013 STYLE ARACIM

GİZLİ ÖZELLİKLERDEN AÇABİLDİKLERİM
Otoyol sinyal sayisi artti 3 iken 5 e cikarabiliyosun..
15 km hızı geçtikten sonra kapılar kilitlenıyor
Kemer uyarısı kapatıldı
Kapıyı dışardan kumandasın mudahle edip acıldığın alarm devreye sokuldu

YAPAMADIKLARIM
Amerikan Park
Kadran Selamlama
Viraja dönüş sis özeliğini kapatma
Geri vitese taktığında sağ ayna aşağ inmiyor BUNLAR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZZZ @Maviş @recepugurluyer

Kemer uyarısı kapatıldı

YAPAMADIKLARIM
Amerikan Park
Kadran Selamlama
Geri vitese taktığında sağ ayna aşağ inmiyor BUNLAR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZZZ @Maviş @recepugurluyer
Her aracta acilmiyor bu ozellikler bendede acilmadi saydiklarinizdan sis farlari haric

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kemer uyarısı kapatıldı

YAPAMADIKLARIM
Amerikan Park
Kadran Selamlama
İbiza larda amerikan park modül ile gerçekleşiyor onun haricinde kileri ben actirdim ama beyinlede alakali olabiliyor bursaya yolun düşerse yardimci olurum

Muhammet Canbolat

Geri
Üst Alt