Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat İbiza Gizli Özellikler

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Pasha60 tarafından paylaşıldı.

1. Pasha60

Pasha60 SCW Üyesi

264
    375
    63
    Bu gün Esenyurt Doğuş Oto Seat Servisine gittim şu bizim meşhur Seat İbiza gizli özellikleri için. Yetkililer fabrika ayar buton veya ikon her neyse komple kapattığını ve açılamadığını (Daha doğrusu bunların açmaya niyetlerinin olmadığını :) ama başka yerde Anadolu yakasında yaptırabileceğimi söylediler.Ben biraz daha zorladım yetkili bey'i, kendisinin de seat'ının olduğunu kendisinin de açtıramadığını söyledi :) (Gelde İnan :) Her neyse ben iyice kafayı takmış durumdayım buna.Bana en kısa zamanda başka bir servis adresi lazım.Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
    Bu arada kasislerden geçtiğimde yada sesi birden yükselttiğim de multi medya lcd cihazım kendisine reset atıyor kapatıp açıyor.Onun içinde çarşambaya randevu verdiler bakalım ne olacak.
    [doublepost=1454451591,1454442028][/doublepost]Help Help Helppppppppp :(

kirlisakal ve pilli bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    gizli özellikleri açamıyorlarmış mı .... :D daha ne duruyorsunuz orda hemen uzaklaşın randevu verseler bile daha ne hizmet alıp para kazandıracaksınız...başka servise yönelin bence yalan soyleyen servise yanından bile gecilmez...
    gizli özellikleri ender elektronik var maltepede profesyoneldir ordan işinizi görebilirsiniz...
    istanbul buyuk şehir kucuk yerlerdeki gibi hemen işinizi görmezler malum büyük şehir...
    diğer multımedya sorunun kaç inç ekranlı tam detaylı anlatırsanız ne dinlerken reset atıyor açılıp kapanıyor fikir yürütebiliriz scw olaraktan..gecmiş olsun ..dur bi arkadaşımız var ibizanın butun gizli özelliklerini açtırdı fikir edinelim @chile-Kırmızı

yeliz ve chile-Kırmızı bunu beğendi.
  3. chile-Kırmızı

chile-Kırmızı SCW Üyesi

374
    476
    63
    :) vallahi bu konuda ilk olmak çok güzel ibizaniz kaç model ve hangi paket su an araçta aklınıza gelecek her özellik açık kadran selamlamadan kapıları kilitlerken çalan kornaya kadar :) açılır sorun yok

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeliz, Pasha60 ve kirlisakal bunu beğendi.
  4. Pasha60

Pasha60 SCW Üyesi

264
    375
    63
    Abi randevu yazdılar ama gideceğimden değil zaten adam ayakta 40 yalan uydurdu 10 dk da.. Ekranım bu abi 5.6 veya 6.5 olması lazım tam bilmiyorum açıkcası :)
    Seat-Ibiza-53.jpg
    [doublepost=1454453482,1454453390][/doublepost]
    2015 Model 1.2 Style 90 Hp Plus Paket .. @chile-Kırmızı Nerde ne kadara yaptırabilirim bu özellikleri kurbanın olayım yardım et :)

5. chile-Kırmızı

chile-Kırmızı SCW Üyesi

374
    476
    63
    :) aaaaa benimkinden :) abi bizim ibizalar leondan güzel :) her özellik açılır sorun etme sorun olursa beni arasinlar plakami ver istersen sistemden baksınlar her özellik açık :)

6. Pasha60

Pasha60 SCW Üyesi

264
    375
    63
    @kirlisakal abi valla ne dinlediğim o anki ruh halime göre değişiyor :) Ama özellikle ses ayarını ekrandan birden açtığımda resetleniyor kendi kendine kapanıp açılıyor..
    [doublepost=1454453719,1454453645][/doublepost]
    Yaw hacı abi nerede açtırdın kaça açtılar ? bende oraya gideyim senin ismini oraya vereyim benim gittiğim yere bir daha gitmeyi düşünmüyorum açıkcası..

murateren, yeliz, kirlisakal ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. chile-Kırmızı

chile-Kırmızı SCW Üyesi

374
    476
    63
    Opsiyonel ekran bu abi belki bağlantılar da bi problem olabilir bilgin olsun

murateren, kirlisakal ve Pasha60 bunu beğendi.
  8. Pasha60

Pasha60 SCW Üyesi

264
    375
    63
    Eyvallah kardeşim onda hem fikiriz de bu gizli özellikleri açtırmak konusunda takıntı yaptım artık namus meselesine dönüşmeden yaptırmam farz oldu :)

tgykrn, murateren, kirlisakal ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. chile-Kırmızı

chile-Kırmızı SCW Üyesi

374
    476
    63
    Istersen izmir deki servisin numarasini vereyim seat world club ten aradığını söyle yardımcı olur bende görüşürum istersen yonlerdirirler en kötü..

murateren, kirlisakal ve Pasha60 bunu beğendi.
  10. Pasha60

Pasha60 SCW Üyesi

264
    375
    63
    Valla kardeşim muhabbetin varsa sen bi görüş ben bu sinirle onlara patlarım yoksa :) Sonra bana bi dön istersen numaram kayıtlı profilde.İstanbulda yaptırabileceğim adam gibi bi servis önerirlerse ne ala yoksa @kirlisakal abinin dediğini yapıcam :)

Sayfayı Paylaş