Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT IBIZA DONANIMLARI (Referance, Copa, Style, Copa Pls, Sport)

Reference de sürücü ve yolcu ön hava yastıklarının yanında bir de koltukların yanında da yan hava yastıkları da var.

Emin misiniz? Yanlış bilmiyorsam sadece ön hava yastıkları var. Dediğiniz doğruysa çok iyi. :seat

ne referance ta nede copa da yan hava yastigi yok. Bu paketlerden sonrakilerde varmidir bilmiyorum ama bu iki donanimda sadece on hava yastiklari var.

Koltukların yanlarında airbag yazıyor hocam. Koltuk yanları hatta sert bir cisim bile var iç kısımda. İsterseniz bir fotoğraf çekeyim akşama ya da müsait olduğumda :) Hep beraber var mı yok mu görelim. Ayrıca aldığım bayide var demişti. Dediğim gibi foto çekeyim göstereyim size.

Bende de 2011 ibiza referance var.Ön sayfada yazan bütün özellikler var ama koltuk yanları hava yastıkları dikkatimi çekmedi.

Gece gece çektim telefon ile pek iyi değil resimler ancak koltuk yanlarında ki airbag yazılarını (etiketler) okunabiliyor. İşte resimler arkadaşlar.
airbaa (1).jpgairbaa (2).jpgairbaaa.jpg

Ekli dosyalar

• airbaa (1).jpg
    airbaa (1).jpg
    63.5 KB · Görüntüleme: 18
  • airbaa (2).jpg
    airbaa (2).jpg
    64.3 KB · Görüntüleme: 15
  • airbaaa.jpg
    airbaaa.jpg
    70.3 KB · Görüntüleme: 16
Emin misiniz? Yanlış bilmiyorsam sadece ön hava yastıkları var. Dediğiniz doğruysa çok iyi. :seat

Bu arada arabam 1.4 reference... Görüldüğü gibi airbag yazıları var ayrıca aldığım bayide yan hava yastıklarının olduğunu söylemişti. Yoksa kandırıldım mı :D

bende yan hava yastıkları yok 2011 model ama benimki ref. paket

makyajlı kasa da tüm donanımlar paketlerinde yan hava yastıkları standart

Geri
Üst Alt