Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza difüzör

4rd4

Kayıtlı Üye
Aracımın difüzör kısmını yani arka tamponda egsozun ordaki plastik siyah parcayı söküp yerine köpek balığı egsoz delikli difüzör yaptırmak istiyorum. Ankara da varmı bu işi çözebilecek bir yer?:confused:

arda onun yerine şöyle birşey de yaptırabilirsin..sadece o köpek balığı parçalarını fibercide yaptırırsın tamponun çizgisine göre.sonra onu monte edip tekrardan boyatırsın difüzörü..hem daha az para harcamış olursun.istanbulda olsan yardımcı olurdum

arda onun yerine şöyle birşey de yaptırabilirsin..sadece o köpek balığı parçalarını fibercide yaptırırsın tamponun çizgisine göre.sonra onu monte edip tekrardan boyatırsın difüzörü..hem daha az para harcamış olursun.istanbulda olsan yardımcı olurdum

Gayet mantıklı olur ;)

aslında ankarada bu parcaları satan bı yer varmıs almak sorun degıl ucuzada gelir ama sole bı durum var o parcaları uzerıne taktıgımda tamponun dısına cıkıcak parcalar cırkın gorunebılır guzel de olabılır denemek lazım:)

fiberci istediğin forma sokabilir o parçaları..benim arabama yapılırken ilk inşaat straforundan kalıp çıkartmıştık,kıvrımlarını vs. istediğimiz gibi yapmak için.yalan olmasın tanesine 15 tl demişti fiberci.sonradan vazgeçip c serisi difüzörünü yaptırdık tampona uygun şekilde

istanbula gelince bende bakmak istiyorum o olaya

bence guzel gorunuyor bıraz arastırmam lazım. karlıkcılarla bı goruseyım hafta sonu bıde guzel bı egsoz ıyı olabılır :)

arka cupra tampon mu? eğer cupra tamponsa onun tam difüzör kısmını fiber ile o balık sırtlarını aralıklı ekleyip macunlayıp boyarlar cokta güzel olur ve bu işi ustayım diyen her adamın yapması beklenir

cupra tamponu degıl sanırım 2007 model makyajlı kasa ama ortasındakı plastık parca cıkıyor dedıgın gıbı yapılıp boyanabılır deneyen yapan olsa keske :D

arkadaslar konuyu buldum tekrar hortlatıcam ama su dıfuzor ısıne bı cozum bulamadım. efe polyestere e de pm attım gerı donus olur umarım. var mı ankarada bu ısı yapabılecek bı yer?

Geri
Üst Alt