Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat İbiza CUPRA 2011 ''34 TT 4121''

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında PORO tarafından paylaşıldı.

1. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    27 kasımda siparişini verdiğim CUPRA'mı 5 ocak itibariyle teslim aldım...resimleri sizlerlede payaşmak istedim...
    forumda genellikle doğuş oto- maslak ile ilgili herkes şikayetçi ama ben aksine gayet memnun kaldım ... 1.5 aylık süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadım..
    araca gelirsek kullanması çok zevkli....devir yükseldikçe motordan gelen sesler tahrik ediyor...insanın kendine
    hakim olması çok zor :) ..özellikle virajlarda çok zevkli bi araç...donanım olarak diğer aynı tarz araçlara göre çok daha zengin....sunroof her ne kadar tamamen açılmasa da
    araca ayrı bi hava veriyor...şu an ki tek sıkıntı yakıt..zamanla normale dönücektir ama 100 km de ortalama 14-15 gösteriyor... 2 günde çok fazla kullanma imkanım olmadığı için izlenimleri bu kadar...zamanla diğer resimleri ve izlenimlerinimi de sizlerle paylaşırım...

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin ama acilen araç jant ve yay istiyor :)

3. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    allah kaza bela vermesn

4. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Masallah aracınız cok guzel gule gule kullanın allah kaza bela vermesın :)

5. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    ben sanırım bır kac gun once murtala beraber bu aracı carrefour'da gordum:) masallah hayırlı ugurlu olsun

6. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    hayırlı olsun kazasız belesız işallah... bence jantan çok acil bi yay gerekiyo..

7. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    herkese güzel dilekleri için teşekkürler...alah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin....
    yay konusuna gelince açıkçası tedirginim....daha önceki araçlarımda yay sürüş keyfimi olumsuz yönde etkiledi....
    bu araçta aynı sıkıntıyı yaşamak istemiyorum...

8. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    abi maşallah çok tatlı ya. allah kazadan beladan korusun nazarlardan saklasın inşallah.

9. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83

amin hepimizi korusun inşallah....çok saol....

10. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    kazasız belasız cezasız sürüşler diliyorum... hayırlı olsun güle güle kullan...

Sayfayı Paylaş