Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza-cordoba cupra sis farı plastiği

yok benim sisler tam oluyor buna ama tamponu aldıgında bakınca daha iyi anlarsın senin sis farını kullanabilirsin 3 bacagı var senin sis farının bu tamponda baglantı yeri var sen yeni delikler açıp telle büyük vidayla falan tuttur düşmeyecek şekilde sabitle kapağıda takınca hiç belli olmaz.... orta ızgarayı servisten spariş et yarın ibiza cupra tampon orta büyük ızgarası de 50 küsürdü o sis farı kapaklarıda bunlar satılmadıysa bunları al değilse 2 de sis farı kapağı al 32 tl onuda aldınmı bi boya masrafın kalır montajı sen bile yaparsın çok basit ben bu yaz 3 kere söktüm taktım tamponu....
bu arada kaça anlaştın?

yok benim sisler tam oluyor buna ama tamponu aldıgında bakınca daha iyi anlarsın senin sis farını kullanabilirsin 3 bacagı var senin sis farının bu tamponda baglantı yeri var sen yeni delikler açıp telle büyük vidayla falan tuttur düşmeyecek şekilde sabitle kapağıda takınca hiç belli olmaz.... orta ızgarayı servisten spariş et yarın ibiza cupra tampon orta büyük ızgarası de 50 küsürdü o sis farı kapaklarıda bunlar satılmadıysa bunları al değilse 2 de sis farı kapağı al 32 tl onuda aldınmı bi boya masrafın kalır montajı sen bile yaparsın çok basit ben bu yaz 3 kere söktüm taktım tamponu....
bu arada kaça anlaştın?

100e kardesım brzdan gıdıp alıcam =)

bu arada kaça anlaştın?

Kardesım tamponu aldım bugn uzerınde sıs farıda cıktı bıtane orjınal sıs plastıgıde bıtek sag plastıkle ön ızgara lazım ızgarayda buldum 50 lıraya onuda alıcam bıtek boya işi kalıcak bısı sorucam pekı bu ızgara dırek tamponun ön alt tarafınada gecıomu yoksa orayıda sıyahamı boyatmamız grekıyor ızgarayı devam ettrmesı ıcın sıyahın ? :confused:

hayırlı satışlar kanka

Yeni konu açmamak için buraya yazıyorum.. Sis farı takmak istiyorum aracıma.

Aracım stylance donanım fakat sonradan FR tampon takılmış ama sis farı olmayandan. Aracımda normalde sis farı var fakat tamponumda yok :D

Sis farları için ızgarayı bulabileceğim bir yer varmı acaba? Dursun ustadan bahsediliyordu forumda o ustamızda varmıdır :)

Farlarıda şuan sahibinden.com'da buldum. Çiftini 95 TL'ye satıyor pazarlık payı var diyor..

Tamponum ;

Yeni konu açmamak için buraya yazıyorum.. Sis farı takmak istiyorum aracıma.

Aracım stylance donanım fakat sonradan FR tampon takılmış ama sis farı olmayandan. Aracımda normalde sis farı var fakat tamponumda yok :D

Sis farları için ızgarayı bulabileceğim bir yer varmı acaba? Dursun ustadan bahsediliyordu forumda o ustamızda varmıdır :)

Farlarıda şuan sahibinden.com'da buldum. Çiftini 95 TL'ye satıyor pazarlık payı var diyor..

Tamponum ;

yakışırrrrrrr

Kendi sorumu kendim yanıtlıyayım :)

Adanada Berk Otomotiv var, sipariş üzerine gönderiyor. Adanadaki bir tanıdığım kendi aracına bakım yaptırdı 750 küsür liralık, sis farı plastiğini bedavaya vermişler. Kısmetse yarın arayıp öğrenicem fiyatını ve sipariş vericem.. Tahminimce 30 TL gibi bir rakama sahiptir.

İsteyenler için ; 0 322 351 81 31 Berk Otomotiv Adana.

2lxmz.jpg

Ekli dosyalar

• 2lxmz.jpg
    2lxmz.jpg
    20.3 KB · Görüntüleme: 4
Birkan bunun için çok araştırmana gerek yoktu.Doğuşu arayıp makyajlı kasa ibiza sis farı panjuru yada ızgarası deseydin hemen siparişi geçerlerdi.
Bu arada bilgin olsun standart tampon sis farı ile cupra sis farı aynıdır fakat fr ın farları farklıdır.Piyasada pek orjinali yoktur.Yan sanayi alsanda işini görür ama.

xx

Geri
Üst Alt