Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza-cordoba cupra sis farı plastiği

seat ibiza-cordoba cupra sis farı plastiği satılıktır arkadaşlar.. maslak doğuş otodan alınmış olup daha sıfırdır.. yanlış alınan bir parça olduğu için satılıktır.. cifti 32 tl..

Koray senın resımkı sıs farı plastıgındenmı bahsedıyorsun ?? ben bıtane tampon buldumda bana ön ızgara ve sis farı plastıklerı lazım ? ve Fr tampona uyumlumu bu ızgaralar?

uymaz kardeş benim imzadaki resime bakarsan o kapaklardan bu...

orta büyük ızgaranın fiyatıda 50 küsürdü bu tampon sana bedavaya gelir

evet te bunu takınca sis farlarıda degısıyor sanırım dıymı ? bıde ön alt ızgarasını bulablrmıyız?? bu tampon cupramı oluyor fr mı?

Cupra tampon bu benim arabadakinin aynısı ibizalar için sis farını değiştirmek gerekiyor sanırım 2 kollu bu tampona takılan sis farları ama senin arabandaki sis farlarınıda bir şekilde buna takabilirsin illaki o deliklere takman şart değil yeni delikler açıp öyle bağlanabiliyor zaten alacagın sis farı kapaklarınıda takınca delik falan görünmüyor

orta büyük ızgaranın fiyatıda 50 küsürdü bu tampon sana bedavaya gelir

evet hocam ben gıdım bunu alıyım yrn ızrayıda bulurum. pekı sıs farlarıda degısıcek sanırım bende normal tampon sıslerı var? benm araca tam olur dıymı sonradan prblem olmaz?

evet hocam ben gıdım bunu alıyım yrn ızrayıda bulurum. pekı sıs farlarıda degısıcek sanırım bende normal tampon sıslerı var? benm araca tam olur dıymı sonradan prblem olmaz?

sis farlarınıda bağlayabilirsin baglantı yerleri farklı ama yeni delikler açıp sabitle gitsin sis farı tampondan pahalı çünkü ama bu tamponu kaçırma bedava hatta şimdi ara işi kesinleştir adam ilanı kaldırsın 100 tl verim de belki indirim bile yapar

sis farlarınıda bağlayabilirsin baglantı yerleri farklı ama yeni delikler açıp sabitle gitsin sis farı tampondan pahalı çünkü ama bu tamponu kaçırma bedava hatta şimdi ara işi kesinleştir adam ilanı kaldırsın 100 tl verim de belki indirim bile yapar

aradım kardesım yrn gıdıp alıorum anlastık 1 tane sıs ızgarası duruyomus kırıkta yokmus tamponda yrn gıdıp alıcam hocam ıste sen sıslerı oylemı baglattn

Geri
Üst Alt