Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza cordoba 99-22 araçiçi göğüslük kaplama piano black

huseyincoban

Kayıtlı Üye
Seat ibiza cordoba 99-02 araçiçi göğüslük kaplama piano black

. . .

Merhaba.

Ürünü geçen yıl almıştım, ancak araya askerliğim girince montajını yapamadım.

Dönüştede aracımı sattım. Sattığım kişiyede adres ver ürünü göndereyim dedim ama geri dönüş olmadı.

Şuan ihtiyaç fazlası olduğu için satılıktır. Hiç kullanılmadı sıfırdır.

Bende hiç montajını yapmadım ama kullanım kılavuzunda yazanlara ve internette yaptığım araştırmalara göre basit. Saç kurutma makinasıyla yapılabilir.
Ürün Seat İbiza ve Cordoba 99-02 model arası araçlar için uygundur.
Rengi Piano Blacktir. Bu renkten seri üretimi yoktu. Ben özel olarak sipariş verdim.
Model yılından dolayı ön göğüslükteki parçalarda bir yıpranma oluyor. Bu görünümü bitirecektir. Şık duracağına eminim.

SEAT İBİZA CORDOBA 99-22 ARAÇİÇİ GÖĞÜSLÜK KAPLAMA PİANO BLACK - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 157605701

. . .

Hayırlı satışlar, bahsettiğin aracı kullanmış biri olarak kesinlikle yaptırmayacağım bir işlem, dileyen yapabilir.

. . .

Bende dijital ekran çerçevesinde çatlamalar olduktan sonra buna karar vermiştim ve nette griye boyanmış göğüslükleri görünce bu tarz bir rütuşun güzel olacağını düşünmüştüm.

. . .

. . .

Bende dijital ekran çerçevesinde çatlamalar olduktan sonra buna karar vermiştim ve nette griye boyanmış göğüslükleri görünce bu tarz bir rütuşun güzel olacağını düşünmüştüm.

. . .

Tabi ki, ihtiyacı olan için basit bir çözüm ama epey bir kabarık duruyorlar. Yine de zevk meselesi :) Ben çiziklere rağmen öyle kullandım.

Geri
Üst Alt