Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza Cam Filmi

bende aracım 8 aylıkken yaptırdım, çok şükür sorun yaşamadım, gayet guzel oldu.

Kesinlikle hu iste acemi olanlar sokerek yapiyorlar ama profesyonel firmalar ve ustalar sokmeden hava boslugu birakmadan yapiyorlar. Bence en guzeli bu isi bilenlerin eline birakmak. Sanayide kose bucak yerlerde yaptirmayin. Zamanla patlican rengine donersiniz...

ben de cam filmi yaptırmak istiyorum. ama camları sökmeleri gerektiğini okudum. şayet öyleyse çok yanaşmama taraftarıyım. sökmeden yapan yer var mı acaba tavsiye edebileceğiniz.

cam filmi yerıne seat için özel birebir perde yaptırabilirsiniz takmatik hem film olur hem guneşten korur hem uygulamalarda ve muaneyeden sıkıntı yaşamazsınız

ben de cam filmi yaptırmak istiyorum. ama camları sökmeleri gerektiğini okudum. şayet öyleyse çok yanaşmama taraftarıyım. sökmeden yapan yer var mı acaba tavsiye edebileceğiniz.
Kullandığım arac 4. Aracim ve hepsine cam filmi yaptirdim. Hic söküm işlemi olmadı ama dediginiz seyi bende duydum. Ben yıllardır ziebart kullaniyorum. Hic sikayet olmadi, sadece diger firmalardam biraz pahali, ona ragmen ömür boyu solma garantili.

Ben 2 sene önce 60 tl verdim. 150-200 tl acıdım parama açıkcası. hala simsiyah duruyor. 2 numara bence idael. muayenede hafif kusur geçiyor.

Birde şunu belirtmek isterim cam filmleri ikiye ayrılır.
1.sadece siyahlık verir baska da birşeye yaramaz.
2. Amacı güneş ışınlarının iceri girmesini önlemektir ama bunun yanında camları karartır.
Sizin amacınız sadece karartma ise cok para vermeyin.

cam filmi yerıne seat için özel birebir perde yaptırabilirsiniz takmatik hem film olur hem guneşten korur hem uygulamalarda ve muaneyeden sıkıntı yaşamazsınız
Teşekkürler hocam dediğiniz aparata internetten baktım. eğer baktığım doğruysa perde bana çok kullanışlı gelmez sanki. cam açma kapamada sıkıntı olur diye düşünüyorum.

Ben 2 sene önce 60 tl verdim. 150-200 tl acıdım parama açıkcası. hala simsiyah duruyor. 2 numara bence idael. muayenede hafif kusur geçiyor.
hocam 60 liraya takılan ürün aracın garantisini bozuyor mu? internette 8. etap diye bir program var orada izlediğime göre bazı cam filmleri cam motorunu zedelediğinden aracı garanti kapsamı dışına itiyor dendi. şayet bozmuyorsa sizin yaptırdığınız yerden yaptırabilirm. istanbul veya ankara da ise şayet

Birde şunu belirtmek isterim cam filmleri ikiye ayrılır.
1.sadece siyahlık verir baska da birşeye yaramaz.
2. Amacı güneş ışınlarının iceri girmesini önlemektir ama bunun yanında camları karartır.
Sizin amacınız sadece karartma ise cok para vermeyin.
hocam 2. seçenek mantıklı. tabi bunun için vereceğim maksimum para 130-140 tl'dir. çok daha fazla ise yani 200-250 tl vermem cam filmine

Yer Ankara da tarif edilir. garanti bence bozmaz ama bir sormak lazım. Bu sene hadi olsun 70 tl, her 2 senede bir çektir. yazık okdar paraya 450-500 veren var. verenlere saygı duyarım, ama para bu kadar zor kazanılıyorken biraz düşünmek lazım.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt